איך לשכנע את הילדים לצחצח שיניים

איך לשכנע את הילדים לצחצח שיניים

לצחצח שיניים

כאשר אנחנו הופכים להורים פתאום בבת אחת משתנים החיים שלנו ומקבלים משמעות חדשה לגמרי. פתאום אנחנו כבר לא דואגים רק לעצמנו אלא אנחנו צריכים לדאוג לכל בעיה אצל הילד שלנו ולהבטיח כי יהיה לו עתיד טוב ובטוח. הדבר הכי חשוב שהורה יכול לתת לילד שלו זה לא מתנות אלא חינוך. חינוך יקנה לילדים הרגלים אשר יישארו עמם כל החיים וכך אתם תבטיחו כי הילדים שלכם יגדלו להיות מבוגרים שמחים, מאושרים והכי חשוב בריאים. על רקע זה יש לציין כי אחד הדברים הכי חשובים שאנו צריכים ללמד את הילדים שלנו זה לצחצח שיניים. אם הילד לא יצחצח שיניים אזי מהר מאוד הוא יסבול מבעיות בשיניים וזה יגרום לו לבעיות רציניות. הדרך הכי טוב ללמד את הילד לצחצח שיניים זה להכניס את טקס הצחצוח לחלק שגרתי מן הערב ומן הבוקר שלכם.

לצחצח שיניים

דוגמא אישית – הכלי החזק ביותר שעומד לרשותכם

הדרך הכי טובה ללמד את הילדים לצחצח שיניים היא פשוט להתמיד בפעולה כל ערב וכל בוקר. אך שימו לב כאשר אנחנו מדברים על צחצוח שיניים אנחנו חייבים לציין כי יש משמעות אדירה למה שאתם עושים. אם הילד יראה כי גם אתם מצחצחים שיניים יחד אתו ועושים זאת ברצינות אזי הוא יבין כי טקס הצחצוח הוא חשוב ביותר. על כן אנחנו ממליצים לכם לצחצח יחד עם הילד את השיניים גם שלכם וגם שלו וכך אתם תלמדו אותו מהי דוגמא אישית. דוגמא אישית חשובה בכל חלק וחלק מחינוך הילדים וכך גם כאשר אנחנו מדברים על צחצוח שיניים ואת זאת כדאי לזכור.

השתמשו בטכנולוגיה בכדי לשכנע את הילדים לצחצח שיניים

אין ספק כי דרך נוספת לשכנע את הילדים לצחצח היא להסתכל בסרטונים באינטרנט ובטלוויזיה. אל תתביישו להשתמש במסכים אשר גם כך סביר להניח כי הילדים שלכם דבוקים אליהם בכדי ללמד את הילד איך לצחצח שיניים ובכדי להראות לו כי ילדים אחרים גם עושים זאת באופן קבוע ואין ספק כי המסך יכול לעזור לכם מאוד בכך.

עוד מידע תמצאו באתר של ד"ר ענת בניאל

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה