קונים מוצרי חשמל? הנה 7 דגשים שצריכים לקחת בחשבון

קונים מוצרי חשמל? הנה 7 דגשים שצריכים לקחת בחשבון

מוצרי חשמל

בדרך כלל, רכישת מוצרי חשמל חדשים לבית הם עניין מרגש, בין אם זה מכונת כביסה, מקרר, מיקרוגל או כל דבר אחר. בוודאי היום, כשיש היצע גדול של מוצרים וכל אחד בנוי בצורה שונה ומציע פונקציות ייחודיות אחרות.

אך לפני שאנחנו ממהרים להוציא את כרטיס האשראי ולשלם על המוצר, עלינו לזכור כמה נקודות מהותיות שיכולות להשפיע, כך או אחרת, על קבלת ההחלטות שלנו בנושא, בין אם זה על השאלה איזה דגם לקנות ובין אם זה על השאלה היכן לקנות את המוצר.

מוצרי חשמל

נקודה ראשונה שאנחנו צריכים לקחת בחשבון, כל מוצר שנקנה, מחר כבר יהיה ישן. פעם זה היה פחות רלוונטי, היום בעידן בו כל חודש יוצאים דגמים חדשים, אז מן הסתם, כל מוצר שנקנה כבר לא יהיה רלוונטי למחרת. אם מישהו מחפש את המוצר החדש ביותר, סביר להניח שהוא יצטרך לקנות כל יום מוצר אחר.

נקודה שנייה, כל מוצר שאנחנו קונים עלינו לקחת בחשבון שיש אלמנטים נלווים שעלינו להתייחס אליהם. בין אם זה התקנה, אחריות, שירות תיקונים ועוד. אלה חשובים לא פחות מהמוצר עצמו.

נקודה שלישית, ישנם מוצרים שמאפשרים לנו פונקציות חדשות שלא הכרנו בעבר, למשל מוצרים חכמים שניתן להפעיל אותם ידי מכשיר סלולר. זה חשוב, מאחר ואנחנו צריכים לצאת מתוך נקודת הנחה שדברים שהכרנו כבר אינם כך יותר.

נקודה רביעית, כל מוצר שאנחנו קונים, עלינו להתייחס לשאלת איכותו וכן לשאלת הבטיחות שלו, עד כמה בטוח לעבוד איתו, בוודאי אם יש ילדים בבית.

נקודה חמישית, היום כשרוכשים מוצרי חשמל אפשר לקבל מידע מלא על האנרגיה שהוא צורך ועד כמה מדובר במכשיר ידידותי לסביבה. אסור לקנות מוצרים שאינם שומרים על סביבה נקייה.

נקודה שישית, אנחנו צריכים לקחת בחשבון, מוצר טוב אמור להחזיק כמה שנים. נכון שישנה טענה שמוצרי חשמל מחזיקים מעט זמן אך זה לא חייב להיות כך.

נקודה שביעית, רצוי לעבור על מדריך ההוראות ולקבל הדרכה מלאה מהטכנאי לפני שאנחנו משתמשים במוצר בפעם הראשונה.

הדגשים באדיבות ניסים בדש

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה