אלמנטים חשובים בעיצוב פנים

אלמנטים חשובים בעיצוב פנים

עיצוב פנים

היום כולם כבר מבינים את החשיבות והמשמעות של עיצוב פנים וההשפעה שלו על האווירה בבית. מחקרים רבים שנעשו בנושא מוכיחים פעם אחר פעם, כי עיצוב נכון של פנים הבית יכול להשפיע על מצב הרוח של בני הבית, האינטראקציה ביניהם וההרגשה הכללית של כל אחד מהם. למשל, ידוע שחדר השינה צריך להיות צבוע בצבעים בהירים ורגועים, על מנת לאפשר לכל מי שנכנס לחדר להירגע ולהיכנס למצב נינוח יותר. צבעים רגועים מסייעים לנו לשחרר את כל הלחץ והמתח שנאגר בנו במשך היום, להירגע ולשקוע בשינה עמוקה ורצופה. לעומת זאת, צבעים חזקים בגווני הבורדו למשל, אמורים להעניק לחדר השינה תחושה של תשוקה ומיניות. כך שכל אחד צריך להחליט עבור עצמו, איזו אווירה הוא מעוניין ליצור בחדרי הבית השונים שלו.

עיצוב פנים

אלמנטים חשובים בעיצוב פנים – כדאי להכיר

אחד האלמנטים החשובים ביותר שמשפיעים בצורה עמוקה על האווירה בבית, הוא השימוש באקססוריז. אנשים רבים מבצעים טעות חמורה כאשר הם מקדישים את רוב התקציב שלהם ורוב תשומת הלב שלהם לבחירת הריהוט, בחירת הריצוף, בחירת האריחים במטבח וכדומה. למעשה, רוב תשומת הלב צריכה להתמקד באקססוריז השונים שמעטרים את הבית, ומעניקים לו אווירה ייחודית בהתאם לרצונות ולסגנון שלכם. למשל, ניתן לתלות בסלון תמונות שמן עתיקות, דבר שיעניק לבית אווירה קלאסית ויוקרתית יותר. אופציה נוספת היא להציב ברחבי הבית פסלים אתניים שונים שמקורם באפריקה , דבר שיעניק אווירה ייחודית יותר לבית. כל אחד יכול לבחור את האקססוריז שהכי מדברים אליו, כמו למשל כריות צבעוניות שיהיו פזורות ברחבי הבית, שעונים עתיקים ועוד.

אלמנט חשוב נוסף הוא עניין התאורה. היום ניתן למצוא כמות עצומה של מנורות שונות בסגנונות שונים, החוכמה היא רק להתאים את המנורה המושלמת לסלון שלכם או לפינת העבודה. התאורה יכולה להעניק לכל חדר מראה אלגנטי ויוקרתי, או לחילופין מראה בייתי וחמים יותר.

לסיכום, ניתן למצוא לא מעט אלמנטים חשובים בעיצוב פנים כמו שניתן לראות באתר https://www.talizf.com/, אשר משפיעים עמוקות על האווירה שנוצרת בבית. כל אחד חייב ללכת עם האינטואיציה שלו, כדי לבחור את מה שהכי נכון עבורו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה