איך צמודי קיר יכולים לשדרג לכם את עיצוב הבית קידום הומלד

איך צמודי קיר יכולים לשדרג לכם את עיצוב הבית קידום הומלד

תאורה צמודי קיר

לעיצוב הבית יש השפעה מרכזית על הדיירים, בין אם מדובר ביחיד, זוג, משפחה, בעלי הדירה או שוכרים. לכן מומלץ להקדיש לעיצוב תשומת לב רבה ולעשות כל מה שניתן כדי שהוא יהיה איכותי ומושך. העיצוב חשוב כאשר אתם הדיירים וגם כאשר אתם משכירים את הדירה, כי לעיצוב איכותי יש השפעה חיובית על הביקוש לדירה והוא מעלה את מחירה. דירה מוזנחת עם טיח מתקלף ועיצוב מרושל אינה אטרקטיבית לשוכרים אלא במקרה של חוסר ברירה ואילוצים אחרים. אחד ההיבטים החשובים של העיצוב קשור לתאורה. תאורה נכונה מוסיפה אנרגיות לבית ועושה את החיים יפים יותר. תאורה בבעייתית גורמת לעייפות ומעידה על הזנחה. היעדר תאורה או אור חלש עלול להוביל גם לתאונות בבית.

תאורה צמודי קיר

בחירת התאורה לדירתכם צריכה להיות על דעת בני הבית ותוך התחשבות ברצונותיהם. חשוב לבחור גופי תאורה איכותיים ואסתטיים ולענות על מספר שאלות בסיסיות לגבי כמות גופי התאורה, גובהם, מיקומיהם וכו'. לכל חלל וחדר יש תאורה מתאימה ופונקציונלית, עליה לשרת מטרות כמו למשל במטבח או פינת אוכל, וגם רצוי שיהיה לה ערך עיצובי. ברכישת גופי תאורה אתם נתקלים במגוון רחב, וכל אחד יכול לבחור לפי טעמו ובהתאם למגבלות התקציב שלו. חשוב להקפיד לבחור גופי תאורה פרופורציונליים לגודל החלל המבוקש כדי למנוע צפיפות מיותרת או עודף של חללים ריקים.

גופי תאורה צמודי קיר יכולים לשדרג את עיצוב הבית שלכם. במונח זה אנחנו מתכוונים למנורות קריאה המשתלשלות מהקיר או לגופי תאורה המחוברים אליו. הן מתחברות לקיר באמצעות יציקה או מובנות בו. מנורות צמודות קיר מגיעות במגוון צבעים ועיצובים ואתם מוזמנים לבחור את זו שנראית לכם. חשוב שתהיה תאמה בין צבע גוף התאורה לצבע הקירות שמסביב וזאת כדי למנוע צרימה לעין. צמודי קיר מופיעים בצורות שונות והם פריט עיצובי לכל דבר וחלק מהחדר שבו הם נמצאים. היתרון הגדול של צמודי קיר הוא שאינם תופסים מקום רכ ולכן מתאימים לכל חדר, בניגוד לגופי תאורה אחרים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה