5 טיולי אקסטרים שאתם חייבים לעשות בארץ

5 טיולי אקסטרים שאתם חייבים לעשות בארץ

טיולי אקסטרים

ישראל היא לא ארץ גדולה. אך יש בה המון. אם רק נרצה לטייל בה, נוכל למצוא אינספור אטרקציות ואתרים אשר יעניקו לנו חוויה ייחודית ומרגשת גם בלי לצאת מגבולות הארץ. קיבצנו עבורכם 5  טיולי אקסטרים שאתם חייבים לעשות בארץ. נקווה שתיהנו…

טיולי אקסטרים

סידנא עלי – לחוות את השקיעה ממקום חדש

אוהבים שקיעות? זה המקום בו תוכלו לחוות את השקיעה בכל החושים (כמעט…) השמים הצבעוניים, גלי הים המתנגשים בחוף.

טיול בסידנא עלי בהרצליה, בין ענני הצמר המתוק לבין הים שנמצא למרגלותיכם, צפויה לכם חוויה מרגשת שלא מהעולם הזה.

נחל כזיב – הנחל הכי יפה

נחל כזיב. הנחל תמיד מדהים ותמיד זורם. אך אם תבחרו לטייל בו בתחילת האביב, לאחר החורף הגשום, תוכלו ליהנות מנחל זורם ושופע ומפריחה מדהימה סביב ואם אתם לא ממש נבהלים מהקור, תוכלו גם לטבול במעיינות הנהדרים במקום וליהנות מחוויה רטובה בנחל הכי יפה שיש לנו באזור.

ישנם כמה וכמה אופציות לטיול כזה. ישנה האופציה המעגלית אשר אורכה כתשעה קילומטרים וישנה האפשרות לצעוד הלוך ושוב במסלול של כחמישה או שישה קילומטרים. ישנון גם מסלול למיטיבי לכת וגם מסלול ארוך לכלי רכב. טיול בנחל כזיב יותיר אתכם עם חוויות בלתי נשכחות וגם תמונות מדהימות למזכרת.

נחל צאלים – טיול מאתגר למי שאוהב להירטב

לא מודבר כאן בהשתכשכות במים. זה הרבה מעבר לזה. אם אתם הולכים לנחיל צאלים זה נטו בשביל האקשן.

קחו בחשבון טיול אקסטרים אמיתי שיתאים למיטיבי הלכת. הוא מתאים רק למי שאינו חושש מדילוגים בין סלעים, הליכה וגם שחייה בין הגבים כאשר הכול תוך צפייה בנוף מדהים במיוחד!

השדות ליד נחל עיון

ריבועי השדות שנמצאים במדרונות שלפני נחל עיון, מתקשטים לקראת האביב בפריחה מדהימה. זהו הזמן לטייל במקום, לשבת, להתבונן בפריחה המדהימה, בנופים המפעימים להביט סביב ופשוט לא להאמין שגם זה נמצא בתוך גבולותיה של מדינת ישראל.

יער שוויץ – יער הישראלי הקסום

יער שוויץ נמצא קרוב לכינרת. יש בו מגוון מסלולי הליכה וגם בריכה קטנה לשכשוך. מקום נפלא באמת!

צאו וטיילו בארצנו. כי אין כמוה בעולם!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה