5 טיפים בסיסיים לסטיילינג לנשים

5 טיפים בסיסיים לסטיילינג לנשים

סטיילינג לנשים

המהפכה הפמניסטית הביאה עמה המון שינויים חיוביים ואין ספק כי זו אחת המהפכות החשובות שידע העולם המערבי. אחד הדברים החשובים ביותר שהמהפכה הזאת לימדה אותנו היא כי כל אישה יכולה להחליט מה היא לובשת ואיך היא מתלבשת. העובדה כי כל אישה יכולה ללבוש מה שהיא רוצה לא אומרת כי נשים לא רוצות להתלבש יפה אלא ההפך הוא הנכון ועל כן הבאנו בפניכם 5 טיפים לסטיילינג לנשים.

סטיילינג לנשים

  • לכל אישה מתאים לבוש שונה

לכל אישה יש אופי שונה וכל אישה שונה מחברתה. כפי שיש אישה אשר רוצה להיות עורכת דין או רופאה כך יש אישה שאוהבת להתלבש בצורה מסוימת ויש אישה אשר אוהבת להתלבש בצורה אחרת ומה שחשוב זה שאותן נשים יגשימו את השאיפות שלהן ואת הרצונות שלהן.

  • התאימי את עצמך לאופנה העכשווית

עליכן להבין שכאשר אנחנו מדברות על לבוש יש משמעות אדירה לאופנה אשר שולטת בכיפה. כל עונה האופנה מתחלפת וזה אומר כי אתן צריכות להיות עם היד על הדופק ולהבין איך להתלבש בהתאם לאופנה הזאת.

  • שקלי להתייעץ עם סטייליסטית

אין ספק כי להתלבש יפה זו ממש לא משימה פשוטה. על כן אם אתן רוצות להתלבש בצורה היפה ביותר שיש אנחנו ממליצים לכם לפנות אל סטיילייסטית ולשמוע ממנה מה הכי מתאים לכן איך להתלבש ואילו בגדים לבחור.

  • חשבו על המסר שאתן מעבירות בלבוש

עליכן להבין כי הבגד שלכן אומר עליכם הרבה ועל כן כאשר אתם מתלבטות באיזה בגד לבחור כדאי לכן לחשוב על המסר שאתן רוצות להעביר. כאשר כמובן שהמסר תלוי במידה עצומה באירוע שאליו אתן מתלבשות וגם על כך יש לחשוב לפני שאתן מחליטות איך להתלבש.

  • בשביל להתלבש יפה ממש אין צורך להוציא אלפי שקלים

זו טעות לחשוב שבשביל להתלבש יפה יש צורך לפתוח את הארנק. כיום ניתן למצוא בגדים יפהפיים ואיכותיים גם במחירים עממים. מה שאתן צריכות לעשות זה פשוט לחפש אחר הבגדים הללו וכך למצוא את הבגד היפה ביותר והמרשים ביותר שיש במחיר נורמלי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה