הדפסת מדבקות

הדפסת מדבקות

הדפסת מדבקות

אחד ממוצרי הדפוס הפופולאריים ביותר, הן לשימוש בקרב הקהל הרחב וכתוצאה מכך הוא גם נחשב לאחד המוצרים הפופולאריים ביותר אשר בתי דפוס מציעים לקהל הלקוחות שלהם, הן מדבקות.

בין אם מדובר במדבקות שמיועדות לשימוש מקצועי, טכני, מדבקות שמיועדות לצרכי קישוט, עיצוב, מדבקות שמיועדות לשיווק ופרסום, קידום מכירות, או כל מדבקה אחרת. אנחנו יודעים שנהוג להציע ללקוחות, ספקים וגורמים אחרים מדבקות במקרים שונים ומגוונים וכן לצרכים שונים. כך למשל אנחנו יכולים למצוא כמעט על כל מוצר מדבקה כזו או אחרת, אנחנו יכולים למצוא מדבקות אשר נמכרות בחנויות לקישוטים ועיצובים, וכן אנחנו יכולים לראות לא פעם שימוש במדבקות לצרכים של שיווק, פרסום, העברת מסרים וכן בתור פרס כזה או אחר.

הדפסת מדבקות

הדפסת מדבקות היא לא דבר מורכב. באופן עקרוני הרעיון הוא די דומה להדפסה על גבי נייר רגיל. ההבדל בא לידי ביטוי בכמה מובנים.

ראשית, משתמשים בנייר אחר, נייר שניתן להדביק אותו בצורה נוחה על גבי משטחים מסוגים שונים. לשם כך צריך לוודא שהדבק הוא חזק ואיכותי, כזה שלא מתייבש בקלות, כך שהמדבקה לא תיפול ולא יהיה ניתן להסיר אותה בצורה קלה. חשוב לומר, יש מדבקות אשר מיועדות להדבקה על גבי כלי רכב או משטחים חיצוניים אחרים. חשוב להקפיד שהנייר במקרה כזה יהיה חזק מספיק, בשביל שנוכל להשתמש בו זמן והמדבקה לא תיהרס בגשם או בשמש.

שנית, בדרך כלל מדבקות הן דבר יחסית קטן, אנחנו כמעט ולא נראה מדבקות על נייר A4 או מעבר לכך. אין היגיון בכך, לכן גם נצטרך להשתמש בשטח הרבה יותר מצומצם. אנחנו נבחר את שטח הנייר עליו אנחנו נדפיס את המדבקה ובהתאם לכך, גם את כמות המדבקות שנדפיס בכל גליל או בכל סדרה של נייר.

שלישית, העיצוב צריך להיות מותאם למה שאנחנו מבקשים להעביר, ובהתאם לכך מכונת הדפוס צריכה להיות מותאמת ולאפשר הדפסה כזו.

לפני סיום צריך לומר, כל בית דפוס מתמחה בהדפסת מדבקות מסוג כזה או אחר, על פי הצרכים של הלקוח ועל פי הדרישות שלו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה