איך לשלב שטיחים גיאומטריים בעיצוב הבית

איך לשלב שטיחים גיאומטריים בעיצוב הבית

שטיחים גיאומטריים

שטיח תורם הרבה מאוד לכל חלל בבית. למעשה אנחנו יכלים למצוא לכל חדר את השטיח שיתאים לו. השטיח יתרום רבות לאווירה בחדר, יעניק את האווירה החמימה והרכה לצד המראה העיצובי והקו הנקי. אנחנו כאן כדי להמליץ לכם על הטרנד העכשווי בתחום השטיחים. שטיחים גיאומטריים. קבלו אותם!

שטיחים גיאומטריים

השטיחים כבר הפכו מזמן לחלק אינטגרלי של כל בית שרוצה להשקיע בעיצוב שלו. השטיחים משדרגים הן את המראה של הבית מהבחינה העיצובית והן את האווירה במקום. כי השטיח המרפד את הרצפה מעניק את התחושה המרפדת והמפנקת גם לבני הבית המתהלכים וחיים בבית. גם אורחים המבקרים בבית כזה חשים את תחושת החום והנינוחות שקיימת באווירה. כי השטיח בהחלט מצליח ליצור את האווירה הרצויה.

שטיחים גיאומטריים זו המילה האחרונה בתחום השטיחים ואנחנו עדים לכך כי רבים בוחרים היום דווקא את השטיחים הללו. הם משתלבים היטב בעיצוב הכללי של הבית וגם אותם תוכלו לראות באתר https://saharacarpet.co.il/.

איך משלבים את השטיח הגיאומטרי בבית?

אז האמת היא שאין כאן הרבה תחכום ולא נדרש הרבה ידע מבחינה עיצובית על מנת שהשילוב אכן יהיה מוצלח והשטיח ייראה טוב בשטח. השטיח הגיאומטרי עשוי להשתלב היטב בכל חלל ועם מעט חשיבה על ההתאמה של הצבעים ושל הצורות הגיאומטריות שמרכיבות את הדוגמא של השטיח, ניתן להגיע לתוצאות יפהפיות.

שטיח גיאומטרי למטבח

המטבח של היום מאופיין בעיקר בקו החלק והנקי. המטבחים של היום הם הרבה פחות כבדים ומסורבלים מהמטבחים שהיו בעבר. העיטורים הכבדים פינו את מקומם לקו חלק, מתכתי ועדין. השטיח הגיאומטרי משתלב היטב עם הסגנון כאשר הדוגמא הבלתי מחייבת משלימה את העיצוב של כל מה שיש לנו במטבח המודרני.

שטיח גאומטרי לסלון

הסלון אף הוא עשוי ליהנות משטיח גיאומטרי. למרות שבסלון כדאי להעדיף את הדוגמאות העגולות ופחות את אלו החדות. הדוגמאות העגולות מעניקות מראה יותר אלגנטי כפי שמתבקש בסלון ויחד עם הספות אכן תתקבל האווירה הרצויה.

שטיח גיאומטרי לאמבטיה ולחדרי שינה

באמבטיה ניתן בהחלט להשתולל עם השטיח. שם יתאים לנו כל דבר וישלים את האווירה הרצויה.

גם חדרי השינה יקבלו כל סוג של שטיח בברכה ובלבד שיהיו אלו שטיחים רכים למדרך הרגל ונעימים לעין.

אז תפרשו שטיח, ולכו על זה…

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה