עצמאי בשטח? עצור וקרא את הדברים הבאים!

עצמאי בשטח? עצור וקרא את הדברים הבאים!

מסחר עצמאי בבורסה

כשכל העולם מתקדם ומתקבץ לו בעולם הבורסה, ניתן להבין כי הכסף האמיתי שם.

אך גם כדי לעשות כסף אמיתי, צריך לדעת איך. אם רגלכם עוד לא דרכה בעולם הבורסה, רצוי שתלמדו עליו כמה שיותר. עולם הבורסה יכול להיות הפכפך ואכזרי ומאידך, הדבר הכי טוב שקרה לכם.

מסחר עצמאי בבורסה

הנה כמה טיפים איך תצליחו כעצמאיים בעולם המסחר-

תהיו חזקים

חוסן נפשי הוא אחד הדברים הראשונים שחשוב שיהיה לכם אם בחרתם בשיטת מסחר עצמאי בבורסה. עולם המסחר לא תמיד פועל לטובת המשקיעים ובן רגע עסקה שהייתה נראית מבטיחה פתאום צנחה וכל ההשקעה הלכה לפח. חשוב שתדעו איך להתמודד עם הפסדים.

העבודה היא קשה והרווח לא מובטח, ממש כמו להמר.

כל דבר לפעמים משעמם

גרפים יכולים להלהיב אותנו מאוד אם אנחנו מבינים אותם, אך בואו נודה באמת, הם לא עד כדי כך מעניינים. אלפי אנשים מדי יום עושים את דרכם אל העבודה שלהם כשלאורך כל היום הם מנתחים מדדים ומנבאים עליות וירידות.

כן, כל המספרים האלו והשמות הלא מוכרים הם עולם שלם של ידע הבא לשרת אתכם, כסוחרים.

מתי שאתה רוצה וככה זה יהיה

מסחר עצמאי בבורסה יכול לבוא בתור תועלת כאשר אתם מחפשים הכנסה שנייה. כיוון שלעולם הבורסה, עולם המסחר אין שעות קבועות, תוכלו לסיים את עבודתכם היומיומית וכבר מהאוטובוס חזרה הביתה תוכלו להתחיל להתעדכן בתנועות היום ואיך הדבר בא לידי ביטוי בחשבון המסחר שלכם.

שעות הפעילות המועדפות לעבודה שנייה הן 18:00 עד 21:00, נותן לך את האפשרות לעבוד ולעשות עוד כסף וגם משאיר לך זמן לפנאי האישי שלך.

הכירו את עקרונות הניתוח הטכני

ניתוח גרפי עומד על שיטת הגרף. הגרף סיפר לך, מספר לך ויספר לך הכל. אחד המוטיבים המרכזיים של הניתוח הטכני הוא שההיסטוריה תמיד חוזרת. מה שקרה בעבר, יקרה שוב בעתיד.

למדו את תנודות הגרף לרמת התנודות לפי שניות. אל תמהרו למכור מניה צונחת. כמו שהיא צנחה היא עשויה לעלות ואתם תצטערו על כך. למדו טוב את עקרונות הניתוח הטכני אם בחירתכם היא מסחר עצמאי בבורסה.

כיוון שעולם המסחר הוא כה רחב, אנשים שלא עוסקים במסחר כלל, לא יצליחו להבין את השפה, את המדדים ובטח שלא את הגרף. כשעולם המסחר מתנהל על הפן העסקי, הפסיכולוגי והנפשי, אתם חייבים להיות אמידים נפשית למלחמה, ולא מול בני האדם.

כל הכיף בעולם הבורסה הוא שאף אחד לא מתחרה באף אחד. העולם לגמרי אינדיבידואלי. קראו מאמרים, קראו ספרים, עשו כל מה שביכולתכם לעשות כדי להבין כמה שיותר את עולם המסחר והסכנות העורבות בו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה