השכרת מועדונים זולה יותר מהשכרת אולמות אירועים?

השכרת מועדונים זולה יותר מהשכרת אולמות אירועים?

מקום לאירוע

השכרת מועדונים, זולה בהרבה יותר מהשכרת אולמות אירועים. מדוע? נסביר במהלך המאמר.

מה ההבדל בין "מועדון" לבין "אולם אירועים"?

כדי להבין מדוע השכרת מועדונים זולה יותר מהשכרת אולם אירועים, כדאי להבין מה ההבדל בין "מועדון", לבין "אולם אירועים".

"מועדון"- שטח קטן, המתאים לאירוע של 150-200 איש.

"אולם אירועים"- שטח גדול, המתאים לאירועים של מעל 200 איש.

מקום לאירוע

אפשר לקבל חלל מעוצב ומושקע לאירוע קטן מבלי לשלם יקר:

כאשר אתם מארגנים אירוע קטן של פחות מ100 איש, אתם מחפשים לשכור שטח קטן. אולם, לפעמים, אתם  נאלצים להתפשר על העיצוב והיופי של המקום. כאשר אתם שוכרים מועדון, אתם שוכרים שטח קטן. ההוצאה אינה יקרה. אולם- עיצוב המועדון, מושקע ומבעל יופי ממש כמו אולם. והתאורה- כמו שהייתם רוצים באירוע מכובד. תאורה מיוחדת היוצרת אווירה. והמחירים? סבירים יותר ממחירי אולם אירועים.

ניתן לעצב "מועדון" בהתאמה מדויקת לאופי האירוע:

אחד מהיתרונות של שכירת מועדון עבור אירוע, הוא שאפשר להתאים בקלות רבה יותר את עיצוב המועדון לאירוע. עיצוב אולם אירועים מובנה מראש. הושקע רבות בעיצוב אולמות אירועים מפוארים. אולם, בדרך כלל עיצוב מועדונים מעט יותר פשוט. ומדוע? כדי שבעל האירוע יעצב את המועדון לפי אופי האירוע ולפי רצונו. ניתן לעצב בצורה מושקעת ומפוארת גם מועדון, ועדיין עלות ההשקעה בהפקה ובעיצוב, תהיה זולה יותר משכירת אולם אירועים.

פעמים רבות- איכות קייטרינג מועדון שווה לאיכות קייטרינג אולם אירועים:

כאשר אתם משקיעים כסף באירוע, חשוב לכם לקבל שירות טוב. פעמים רבות, חשוב לכם לשלם על קייטרינג איכותי. כאשר אתם משלמים על קייטרינג באולם אירועים- ההוצאה תהיה יקרה. חלק מעלות המנה תהיה על האולם היקר, וחלק על הקייטרינג. לעומת זאת, פעמים רבות עלות קייטרינג של מועדון תהיה זולה יותר. זאת, משום שאתם משלמים בנפרד על הקייטרינג, ומחיר זול יותר עבור המועדון. אולם, פעמים רבות, איכות קייטרינג של מועדון, תהיה זהה לאיכות קייטרינג של אולם אירועים.

ישנם מועדונים כמו https://www.nine9.co.il/ רבים שמחירם זול יותר ממחירי אולם אירועים, אך האקוסטיקה בהם מקצועית וטובה, לא פחות משל אולם אירועים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה