למה מצעי פלנל הם המצעים המושלמים ביותר לחורף?

למה מצעי פלנל הם המצעים המושלמים ביותר לחורף?

מצעי פלנל

מצעי פלנל

מחפשים מצעים מחממים לחורף. במאמר זה רצינו להציע לכם מצעים מושלמים. מצעי פלנל. אנו נסביר במאמר על בד הפלנל, על תכונותיו, ומדוע הוא נחשב לבד מחמם, ומומלץ לחורף.

כדי שנבין מדוע מומלץ לרכוש מצעי פלנל- נכיר יותר את תכונות בד הפלנל.

מתי הומצא בד הפלנל? בד הפלנל, הומצא במהלך המאה ה17, במדינת ווילס.

מה ההבדל בין פלנל לבדים אחרים? ההבדל בין בד פלנל לבדים אחרים מכותנה, הוא השילוב והצפיפות של הסיבים בבד, ועובי החוטים.

מה התכונות העיקריות של בד הפלנל? מגע של בד פלנל עם העור, יוצר תחושת חום. למשל: בחורף לובשים גופיות פלנל. אמנם בד פלנל עשוי מכותנה, אך התחושה של מצעי הפלנל, היא תחושה של מצעי קטיפה. בד הפלנל, יוצר בידוד בין העור לבין הקור.

לכן, אם אתם רוצים מצעים חמים לחורף, מומלץ לכם לרכוש מצעי פלנל.

שמיכת פוך חמה לחורף+ ציפה מפלנל= תחושה חמה במיוחד לשוכבים במיטה: לא צריך להסביר מדוע חשוב להתכסות בשמיכות פוך חמות בחורף. שמיכות הפוך מחממות, ונותנות שנת לילה חמה ונעימה. אולם, ניתן להעצים את תחושת החום: מומלץ לצפות את שמיכת הפוך בציפה מפלנל. כך, נוצר עוד יותר חום לשוכב במיטה. ציפת הפלנל יוצרת בידוד, והשוכב אינו מרגיש בקור.

זהו יתרון מצעי הפלנל על פני מצעים אחרים מכותנה. הפלנל יוצר בידוד מפני הקור. לעומת מצעי כותנה אחרים, שאינם מבודדים מפני הקור, ולפעמים ייתנו לשוכבים עליהם תחושה קרה.

מצעי פלנל אינם מתאימים לקיץ:

ניסיתם פעם לשים מצעי פלנל בקיץ? סביר להניח שלא. תקומו בבוקר מזיעים, בגלל החום של מצעי הפלנל. החום והבידוד שיוצרים מצעים אלו, אינם מתאימים לחודשי הקיץ החמים. בקיץ, מתאים יותר מצעים מבדים אחרים של כותנה. מצעים הנותנים תחושה קרה ונעימה.

מומלץ שכל סט המצעים יהיה עשוי מפלנל:

רוצים לרכוש סט מצעי פלנל? מומלץ שתקפידו שכל הסט יהיה עשוי מפלנל: הסדין, הציפה, והציפית. כך כל הגוף מחומם. חשוב לשמור על חימום הראש בחורף. צפית לכרית מפלנל, יוצרת חימום טוב לראש.

לא צריך להתפשר על עיצוב מצעי הפלנל:

אתם לא חייבים לרכוש מצעי פלנל בעיצוב פשוט כדי להרגיש חם ונעים בלילה. בחנות "מצעים מהחלומות" בכתובת http://www.מצעיםמהחלומות.co.il/, תוכלו לרכוש מצעי פלנל איכותיים במגוון עיצובים מיוחדים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה