דרושים צעירים שחולמים על הנחות סלב – אילו עבודות יש באינסטגרם?

דרושים צעירים שחולמים על הנחות סלב – אילו עבודות יש באינסטגרם?

עבודה באינסטגרם
עבודה באינסטגרם

רוב ההורים שרואים את הילדים שלהם תקועים במשך שעות בפייסבוק, באינסטגרם ובשאר הרשתות החברתיות, מרגישים תחושה של אי נוחות מהמצב. לכאורה, מדובר על מצב מדאיג, היות והילד תקוע בפלאפון שלו או במחשב, לא מתקשר עם הסביבה ולא מתעניין בשום דבר אחר. אך למעשה, יכול מאוד להיות שברגעים אלו ממש, הילד שלכם משקיע בקריירה העתידית שלו. תתפלאו לגלות כי קיימות לא מעט דרכים להרוויח כסף באמצעות האינסטגרם, כך שיכול מאוד להיות שהילד שלכם משקיע את זמנו באפיק כלכלי למדיי. אם בעבר היה צריך להיות דוגמנית הורסת או להשתתף בתוכנית ריאליטי כדי לזכות בכמה דקות של תהילה וליהנות מהנחות סלב, הרי שהיום המצב נראה קצת אחרת. צעירים רבים נהנים מלא מעט תהילה ומאלפי מעריצים, רק בזכות הפרופיל שלהם באינסטגרם.


העתיד כבר כאן: דרושים צעירים לצורך עבודה באינסטגרם

השלב הראשון כדי להרוויח כסף מהאינסטגרם הוא ליצור פרופיל מעניין ומקורי. המטרה היא ליצוק לתוך הפרופיל שלכם את ההנאות הכי גדולות שלכם בחיים, וכמובן לעשות זאת בצורה מקורית ומעניינת. אומנם תמונות בביקיני תמיד יתקבלו בברכה, אך זאת לא הדרך להצליח ולצבור כמויות עצומות של גולשים. כמו כן, חשוב להבין כי אומנם לכמות העוקבים ישנה חשיבות בתהליך להפוך לסלב אינסטגרם, אך זה בכלל לא העיקר. למעשה, הדרך הטובה ביותר להכתיר את מלך או מלכת האינסטגרם, היא לחשב את כמות האינטרקציות הממוצעת לכל פוסט. ככל שהעוקבים שלכם יותר אקטיביים, יותר מעורבים ויותר מגיבים לפוסטים שלכם, כך הסיכוי שלכם להצליח הולך ועולה. בסופו של דבר, על מנת להרוויח כסף מהאינסטגרם יש צורך להמיר את כל תשומת הלב שאתם זוכים לה, בפעולה כלשהי מצד העוקבים שלכם. למשל, אם אתם ממליצים על מוצר קוסמטי מסוים, המטרה היא שכמות נאה מהעוקבים ישקלו בחיוב את ההמלצה.

על מנת לראות כסף מכל הסיפור הזה, ישנן כמה דרכים שניתן לצעוד בהן. אופציה אחת היא לשתף פעולה עם אושיות אינסטגרם אחרות, לפנות לחברות ומותגים שונים ולהציע להם שיתופי פעולה ולגייס עובדים בתחום. כדאי להקפיד לעדכן את הפרופיל לפחות 2 – 3 פעמים ביום, כדי למשוך את המפרסמים.

המידע באדיבות אתר http://alljobs.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה