חושבים על תמ"א 38? חברת רפאל נדלן היא הכתובת עבורכם

חושבים על תמ"א 38? חברת רפאל נדלן היא הכתובת עבורכם

חברת רפאל נדלן

בשנים האחרונות כולנו שומעים על אינספור פרויקטים המתקיימים בארץ אשר קשורים לחיזוק המבנים. השם הכולל של הפרויקטים הללו הוא תמ"א 38 ומדובר על פרויקטים שבמסגרתם לא רק מחזקים את המבנים מפני רעידת אדמה, אלא גם מעלים את ערכם. לכן, אם תפנו עוד היום אל חברת רפאל המומחית בנדלן, אתם תראו שחברה זו יכולה להעניק לכם לא מעט פתרונות בנושא בניה. למעשה חברת רפאל נדלן מציעה לא רק לבצע עבורכם פרויקטים כמו תמ"א 38, אלא החברה גם יכולה לעשות עבורכם פרויקטים כמו פינוי בינוי וכדומה. לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים שהבניין שלכם נמצא בידיים טובות, חברה כמו רפאל נדלן היא בחירה טובה.

מהם היתרונות של חברת רפאל נדלן?

מתבלטים בין חברת רפאל נדלן ובין אפשרויות אחרות? רוצים לדעת שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר? אם כך, כדאי שתדעו שמחברה כמו רפאל נדלן תוכלו לצפות לטוב ביותר כי החברה:

  • וותיקה ומנוסה
  • מקצועית
  • בעלת רזומה בתחום
  • יכולה להוכיח בפניכם הצלחות בפרויקטים אחרים

כאן אתם יכולים לדעת, בנוסף לכך, שאנשי המקצוע יהיו אחראים על כל הפרויקט שלכם מההתחלה ועד הסוף. זה אומר שאתם בעצמכם לא תצטרכו לדאוג לשום פרט, שכן המומחים כבר יעשו עבורכם את העבודה.

כמה תשלמו על הפרויקט הדרוש לכם?

חברת רפאל נדלן, כמו כל חברה אחרת שיש לה רזומה ומוניטין בתחום הזה, גובה סכומים לא מבוטלים על חידושים שהיא עושה בבניינים. עם זאת, כדאי לדעת שלא תמיד המחירים מופקעים, וזה מאוד תלוי במצב הבניין שהחברה צריכה לחדש. לכן השלב הראשון יהיה להזמין את נציגי החברה אל המבנה שבו תרצו לעשות את השינוי, שכן בצורה כזאת תוכלו לקבל הצעת מחיר שתהיה ספציפית לבניין שלכם. קחו בחשבון שאפילו אם ההצעה מעט גבוהה, הרי שאתם מפקידים את העבודה אצל הטובים ביותר ולכן זה מומלץ. בנוסף, אתם ושאר בעלי הדירות בבניין מתחלקים ביניכם כמובן בעלויות ולכן, אפילו אם הסכום נשמע גבוה, זה לא שאתם צריכים לממן את השיפוץ לבד ויש לזכור זאת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה