4 כלים לסוחר שאתם חייבים להכיר

4 כלים לסוחר שאתם חייבים להכיר

כלים לסוחר

הימים שבהם קראתם את מחירי המניות בעיתון, נעלמו מזמן. היום, סוחרי מניות מקבלים מידע שזורם לטלפונים החכמים שלהם, וקונים מניות באמצעות הטלפונים או באמצעות פלטפורמות מסחר מתקדמות, ומקבלים חדשות ועדכונים על חברות באמצעות התראות מקוונות וחדרי צ'טים.

אז הנה חמישה כלים לסוחר, שאם תשתמשו בהם, תוכלו להתנהל בצורה קרובה ככל האפשר לדיוק במסחר בשוק ההון, ולשפר את הביצועים שלכם.

כלים לסוחר

פלטפורמת מסחר חזקה

הצעד הראשון הוא לבחור ברוקר עם פלטפורמת מסחר חזקה, וזה יכול להיות מסובך. לעתים קרובות, ברוקרים עם פלטפורמות מסחר מתקדמות גובים עמלות מסחר גבוהות יותר, או דורשים מספר מינימלי של עסקאות, או יתרת חשבון מינימלית על מנת לגשת לפלטפורמה.

אבל יש כמה חברות מובילות בתחום, שמציעות כלים לסוחר טובים יותר בהשוואה לחברות האחרות. פלטפורמות מסחר טובות הן פלטפורמות שזמינות לכל הלקוחות, שמתאימות גם לסוחרים מתקדמים וגם לסוחרים מתחילים, עם התנהלות ראויה ועמלות נמוכות למניה, וסכום מסחר התחלתי הוגן.

אפליקציות מסחר

אם אתם רציניים לגבי מסחר בשוק ההון, אתם רוצים שתהיה לכם את היכולת לעשות את זה תוך כדי תנועה, כלומר, אתם רוצים למצוא ברוקר שיש לו אפליקציית מסחר נייד חזקה. אפליקציות אלו מאפשרות לבצע עסקאות בסיסיות ולהציג נתונים מקוונים, עם יכולות מתקדמות כגון תרשימים, אופציות מסחר מורכבות ומסכים.

חלק מהחברות המובילות מפעילות אפליקציות טובות למסחר במניות, שעובדות על מחשבים ניידים או מכשירים סלולריים. אבל אם המחיר הוא הדאגה העיקרית שלכם, הקפידו לבצע השוואת מחירים לפני שתבחרו אפליקציה. שירותים רבים מציעים מסחר ללא עמלות.

מאגר צילומים

כלים לסוחר צריכים לאפשר לכם לחפש במהירות מלאי נתונים בהתאם לקריטריונים שהגדרתם, כגון שימוש באותיות רישיות בשוק, כלומר, הערך והגודל של החברה, תשואת דיבידנד, נתוני תעשייה או מחירי מניות.

רוב פלטפורמות המסחר המוצעות על ידי ברוקרים מקוונים כוללים סורק, ולחלק מהברוקרים יש גם סורקים לקרנות, קרנות נאמנות אופציות.

אבל סוחרים מתקדמים רבים בוחרים כלי מסחר שיש להם יכולות סריקה מעמיקות באמת שיכולות לעזור לכם לסחור במהירות בהזדמנויות, בלי להחמיץ אותן. האתרים מציעים גם תרשימים ומפות בינלאומיות. השירותים הבסיסיים הם בחינם, וחלק מהחברות המובילות מציעות הצטרפות בדמי מנוי חודשיים נמוכים במיוחד.

תרשימי מניות

אלו הם כלים לסוחר שחשובים לכל הסוחרים שמשתמשים בניתוחים טכניים, שכרוכים בהערכת תנועות העבר כאמצעי לחיזוי ביצועים עתידיים.

תרשימי המניות מסייעים בניתוחים אלו באמצעות הצגת ביצועי אבטחה לאורך זמן, שמאפשרים לסוחרים לזהות דפוסים ולבחון אינדיקטורים טכניים שונים. משתמשים יכולים להשתמש בתרשימים כדי להבין את ההיסטוריה של המניה, לזהות את התנודתיות, כמו גם להשוות ניירות ערך עם ביצועי מדדים רבים.

ברוקרים מקוונים מציעים יכולות תרשימים שמשתנות לעומק, משאבים חיצוניים שכוללים אתרי אירטנרט שונים אשר מציעים מספר תכונות חינם כמו גם חברויות משודרגות, על מנת לקבל משתמשים חדשים שבקיאים בהתנהלות עם תרשימים.

אז מה השורה התחתונה פה?

אם אתם לא מנצלים את הטכנולוגיה של מסחר במניות, אתם מפסידים. הכלים שהוצגו כאן יכולים לייעל את התהליך שלכם, לשפר את יכולות המחקר שלכם (ואולי) לשפר את התשואות שלכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה