קורס טייס אזרחי

קורס טייס אזרחי

קורס טייס אזרחי

קורס טייס אזרחי מעניק לכל מי שמסיים אותו בהצלחה רישיון טיס פרטי. רישיון זה מאפשר להטיס מטוסים מסוג בוכנה חד מנועי, אך רק במסגרת של טיסה פרטית. לאחר מכן, ניתן לשדרג את הרישיון לטיסות מסחריות, דבר שיאפשר לכם להטיס מטוסים מסחריים ולהרוויח מכך כסף. מדובר על קורס שמתבצע באופן אישי – אחד על אחד עם המדריך. כך שקצב הלמידה תלוי באופן מוחלט ביכולות של הטייס, ישנם כאלו שיקלטו את החומר מהר יותר ואילו אחרים יאלצו לתרגל יותר זמן כדי שהדברים ישבו אצלם בראש בצורה יציבה ונינוחה יותר. בדרך כלל, מדובר על קורס שנמשך לאורך שנה, אך כאמור, כל אחד קובע את קצב ההתקדמות שלו. מדובר על קורס שמתאים לכל מי שבריא בגופו ובנפשו, אין לו עבר פלילי, מלאו לו לפחות 17 שנים והוא דובר עברית ואנגלית ברמה בסיסית לפחות.

קורס טייס אזרחי


פרטים שחשוב לדעת לגבי קורס טייס אזרחי

מי לא חלם אי שם בילדותו להטיס מטוס? מדובר על אחד החלומות הנפוצים ביותר. כל אחד היה רוצה הרי לטוס בשמים, ליהנות מנוף עוצר נשימה וכמובן להרגיש את החופש שקיים בהטסת מטוס. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת בצורה אזרחית, היא באמצעות הרשמה לקורס טייס פרטי דרך אתר https://skytrip.co.il/ . הקורס מועבר בדרך כלל בבית הספר לטיסה אשר ממוקם בשדה התעופה בהרצליה.

ההמלצה היא להתחיל קודם כל בטיסת היכרות, על מנת לחוות את ההרגשה של להטיס מטוס בצורה עצמאית. מדובר על חוויה שונה לגמרי מאשר נהיגה או השטה של יאכטה, לכן מומלץ להתנסות לפני שנרשמים לקורס. לא כולם מרגישים בנוח באוויר, ולכן כדאי לבדוק ולראות את התחושה הכללית. במידה ומחליטים להמשיך הלאה, כדאי לדעת שהקורס כולל לא רק ידע מעשי אלא גם לא מעט ידע תאורטי הכולל ידע טכני כלל, נווטות, הכרת המטוס וכדומה. החלק המעשי כולל שליטה במטוס, התנהגות במצבים שונים כולל במצבי חירום, לימוד נחיתה והמראה נכונה, טיסות לילה ועוד.

לסיכום, קורס טייס אזרחי יכול להתאים לכל מי שמרגיש בנוח באוויר, נהנה להטיס מטוס בצורה עצמאית וכמובן יש לו את היכולת הכלכלית להוציא את הרישיון הדרוש.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה