טיפים לטיפוח הפרווה של קינג צ'רלס

טיפים לטיפוח הפרווה של קינג צ'רלס

King Charles

אם תעשו סקר בין העמים בעולם אתם תגלו כי הישראלים הם בין העמים אשר הכי אוהבים כלבים. כמעט לכל משפחה יש כלב בישראל ואין ספק כי הוא חלק אינטגרלי מן המשפחה. אך יש לציין כי יש הבדל בין הכלבים השונים וכיום מסכימים רבים כי הכלב הכי נוח ונחמד למשפחה הוא קינג צ'רלס. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אם יש לכם קינג צ'רלס כדאי לכם להשקיע בטיפוח שלו מכיוון שכך הוא גם יהיה יפה יותר וגם מאושר יותר. נאמר כבר בהתחלה כי הטיפוח של הקינג צ'רלס הוא לא מורכב ולא דורש מאמץ רב. יש לציין כי כדאי להתחיל עם הטיפוח של הקינג מגיל צעיר וזאת בכדי להרגיל אותו. חוץ מזה כדאי לשטוף את הכלב פעם בחודש אך לא יותר מכך כי הדבר עלול לגרום לו לפרווה יבשה.

King Charles


האם כדאי לי לטפח את הקינג צ'רלס לבד?

דבר נוסף שיש לתת עליו את הדעת בהקשר של קינג צ'רלס כדאי לכם לסרק את הכלב מעת לעת ומדי יום להבריש את האוזניים שלו מכיוון שעלולים להיווצר שם קשרים. עליכם לגזור את הציפורניים של הכלב ולנקות את העיניים שלו לאחר השינה עם מטלית לחה והיגיינית. אם הכלב כבר מבוגר אזי יש לבחון את מצב השיניים שלו. כל אלו מביאים אותנו לעצה הבאה, עליכם לשקול לקחת את הקינג לטיפוח מקצועי אשר יקל עליכם את מלאכת הטיפוח ואשר יאפשר לכם לטפל בכלב שלכם בצורה הטובה ביותר שיש והמקצועית ביותר שיש וכך גם תרד מכם מטלה וגם הכלב ייהנה מאיכות חיים גבוהה.


האם טיפוח של קבליר הוא מורכב יותר מאשר של כלבים אחרים?

עליכם להבין כי טיפוח של קבליר הוא ממש לא מורכב יותר מאשר של כלבים אחרים וכי כל כלב גזעי או לא צריך לטפח אותו באופן קבוע אם אתם רוצים להבטיח כי הכלב שלכם ייהנה מחייו ויוכל לחיות את חייו בצורה הטובה ביותר שיש וזהו משהו שיש לקחת בחשבון.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר https://www.kingcharles.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה