סנטר כפול – לא חייבים לחיות אתו

סנטר כפול – לא חייבים לחיות אתו

סנטר כפול

אחד מהדברים אשר אנשים לא מסוגלים לסבול בגופם הינו: סנטר כפול. רקמת הסנטר מהודקת מאוד לעצם הסנטר ולכן, כאשר מצטברים עודפים של שומן ברקמה זו, נוצר מצב לא אסתטי, שבו נראה כי יש לאדם מעין שני סנטרים. מסנטר כפול סובלים בעיקר אנשים בעלי עודף משקל, אך לא רק. ישנם לא מעט אנשים אשר יש להם סנטר כפול בשל גנטיקה. לכן, כל אדם אשר חש כי הוא מעוניין לשנות את מראה הפנים שלו ולהעלים את הסנטר הכפול אשר הוא סובל ממנו, יכול לבחור בניתוח פלסטי שמטרתו היא ליצור מראה של סנטר אחד לאדם ובעצם להעלים את הסנטר הכפול.

סנטר כפול


מהו ניתוח פלסטי להעלמת סנטר כפול

ניתוח פלסטי עבור העלמת סנטר כפול הינו ניתוח פשוט יחסית בתחום הרפואה הפלסטית. מדובר בניתוח שאיבת שומן מהאזור בו השומן הצטבר ויצר מראה של שני סנטרים לאדם. הניתוח אורך כחצי שעה והמנותח יכול לבצע אותו בטשטוש או בהרדמה מלאה. במהלך הניתוח, המנתח יבצע שני חתכים בשני צדי הסנטר ויזרים אל האזור תמיסת מי מלח מיוחדת אשר תמזער את כלי הדם באזור, בכדי למנוע דימום משמעותי במהלך ניתוח. מכל חתך המנתח ישאב את השומן שהצטבר באזור ליד רקמת עצם הסנטר. מדובר בניתוח קל יחסית, אשר זמן ההחלמה שלו איננו זמן ממושך וניתן לראות את תוצאותיו של הניתוח, כחודש מאז שעבר הניתוח. בתקופת זמן ההחלמה מהניתוח יש ללבוש כיסוי מיוחד לסנטר, אשר מטרתו היא למנוע שטפי דם ולהשיג את התוצאה הרצויה בסופו של תהליך ההחלמה.


כיצד תבחרו מנתח פלסטי עבור ניתוח סנטר כפול

על אף שניתוח סנטר כפול נחשב יחסית כניתוח פלסטי פשוט בתחום הרפואה הפלסטית, הרי שאין להתפשר על המנתח אשר יבצע את הניתוח. מכיוון שבסופו של דבר מדובר במראה של הפנים שלכם, הרי שלא כדאי לבחור במנתח פלסטי לא מוכר, אשר לא ניתן לקבל עליו חוות דעת או המלצות. חשוב מאוד לבחור במנתח פלסטי מקצועי ומומחה בתחום ניתוחי פלסטיים בכלל וניתוח סנטר כפול בפרט. על מנתח מעין זה תוכלו לסמוך כי הוא יבצע את התהליך בצורה הבטוחה והאיכותית ביותר שיכולה להיות כפי שגם תוכלו להתרשם באתר https://drglesinger.co.il/ .

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה