רעיונות למתנות מעוצבות לבית

רעיונות למתנות מעוצבות לבית

מתנות מעוצבות לבית

בית זה לגמרי לא רק ארבע קירות ותקרה. בית זה לא רק מקום טכני בו אוכלים – ישנים – מבלים – רבים… בית זה הרבה מעבר לכל הפעולות הטכניות והרוטיניות הללו. בית הוא מקום של אחווה ורעות, בית הוא מקום של חמימות ומשפחתיות. בית הוא המבצר שלנו בו אנחנו מוצאים את היציבות ואת השלווה, את הרוגע הנפשי ואת הנינוחות שמתלווה אלינו לכל מקום. ולכן מתנה לבית תהיה משהו שיש בו היבט של משפחה וחום. מתנה שמביאה עמה בשורה של ייחודיות לצד נעימות ואחווה. מתנה מבית אהבה קטנה שמכניסה לבית אווירה ושמחה גדולה.

מתנות מעוצבות לבית


אילו מתנות עשויות להתאים לבית?

שלטים לדלת כניסה – הבית מתחיל כבר בדלת הכניסה. כאשר עומדים מול הדלת מבחוץ מתחילים לנשום את האוויר, לשמוע את הקולות ולחוש את האווירה. איזה שלט מתאים לתלות על הדלת? אהבה קטנה מציעה מגוון שלטים מדהימים שיכולים להרשים את כל מי שעומד ממול. שלטים מעוצבים במגוון סגנונות, הדפסת שם המשפחה בהתאמה מלאה לעיצוב, והוספת תליונים עם שמות בני הבית. שלט כזה לא ראיתם ולא תראו באף מקום אחר. זה השלט הנבחר שיעצב את דלת הכניסה לבית וישרה את החמימות המשפחתית שלכם כבר בעמדכם על סף דלת הבית.

קישוטי קיר – מה תתלו על הקיר? ניתן לתלות שעונים שגרתיים או פוסטרים בנאליים. אבל אפשר כמובן לשדרג עם מתנות מעוצבות ומרשימות שנועדו בדיוק עבור מטרה זו. על מה מדובר? על שלטים מרשימים שעליהם תלויים תליונים ושמות בני המשפחה מוטבעים עליהם. על התליונים ניתן להטביע גם את תאריכי יום ההולדת, והתוצאה – חגיגה לעיניים חמימות לבית ולכל בני המשפחה.

מוצרים למטבח – המטבח הוא הלב הפועם של הבית. גם אליו ניתן להכניס מוצרים מעוצבים שיפיחו בו רוח חמימה וחדשה. אולי חוברת מתכונים ממותגת אישית עם השם של השפית שלכם? אולי קרש חיתוך מעוצב + שם מוטבע. המוצרים הללו משדרגים את המראה של המטבח. מכניסים אליו נעימות ויצירתיות. ועושים אותו למקום שכיף לשהות בו.

בואו לבחור באהבה קטנה בכתובת https://ahavaktana.co.il את המתנה המוצלחת והמתאימה לעיתוי שלכם!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה