דירות להשקעה בצפון אנגליה – 3 פרמטרים שיש לקחת בחשבון

דירות להשקעה בצפון אנגליה – 3 פרמטרים שיש לקחת בחשבון

דירות להשקעה בצפון אנגליה - 3 פרמטרים שיש לקחת בחשבון

היום ניתן למצוא יותר ויותר ישראלים אשר בוחרים להשקיע את החסכונות שלהם באפיקי השקעה פחות קונבנציונאליים. בעבר הריבית בבנק הייתה גבוהה ומשתלמת יותר, כך שרוב האנשים לא הרגישו צורך לסכן את כל החסכונות שלהם בהשקעה כזאת או אחרת. הבנק סיפק להם אמצעי נוח, זמין ובטוח, כדי לשמור על החסכונות שלהם ליום אפור. היום הבנק מציע ריבית אפסית, גם כאשר מדובר על תכנית חיסכון לטווח הארוך. אין שום היגיון להשאיר את הכסף בבנק, היות והמקסימום שניתן להגיע אליו הוא ריבית של 0.5%, וגם זה רק אחרי משא ומתן מתיש ומעייף. בהתחשב במצב העניינים, אין זה מפליא כי רוב האנשים מחפשים אפיק השקעות סולידי יחסית, בעל פוטנציאל סיכון נמוך ככל הניתן לצד תשואה גבוהה ומפתה. דירות להשקעה בצפון אנגליה למשל, יכולות להוות את הפתרון המושלם למשקיע הישראלי. יותר ויותר ישראלים מחפשים אופציות של השקעות נדל"ן בצפון אנגליה.

דירות להשקעה בצפון אנגליה – מספר נקודות שכדאי לדעת

קודם כל, אם משווים את שוק הנדל"ן בארץ לשוק הנדל"ן באנגליה, מגלים שישנו פער עצום במצב הדברים. בעוד שבארץ שוק הנדל"ן נתקל בתקרת זכוכית, אשר נובעת מכמות מוגבלת של שטח שניתן לבנות עליו, הרי שבאנגליה המצב נראה אחרת לחלוטין. מדובר על מקום הרבה יותר גדול, בעל שטח רב יותר לבנייה והתפתחות עירונית. כל אנגליה מכילה בתוכה כ – 65 מיליון תושבים, או במילים אחרות – 65 מיליון שוכרים/קונים פוטנציאלים. מדובר על שוק הרבה יותר גדול, המכיל כמות אין סופית של אפשרויות שונות להתקדמות ולפיתוח.

כמובן שחשוב להשקיע באזור בעל פוטנציאל, כמו קניית דירה בליבפול, היות ואין שום טעם לרכוש נדל"ן יקר בעל תשואה נמוכה, או לחילופין נדל"ן זול ומפתה אך ללא שום ביקוש מצד ציבור השוכרים. צפון אנגליה נחשב לאחד האזורים המתפתחים והאטרקטיביים ביותר במדינה. מדובר על אזור שרק הולך ומתפתח, ולכן מושך אליו ציבור שלם של שוכרים וקונים פוטנציאלים. סטודנטים רבים נמשכים לאזור צפון אנגליה בזכות האוניברסיטאות המעולות באזור ורמת החיים הגבוהה.

אחד היתרונות הבולטים ביותר של דירות להשקעה בצפון אנגליה, הוא היכולת לתקשר באנגלית. מדובר על כוח משמעותי בתקשורת מול השוכרים, הרשויות המקומיות וכדומה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה