להפוך את העולם לירוק יותר עם אנרגיה סולארית

להפוך את העולם לירוק יותר עם אנרגיה סולארית

אנרגיה סולארית - איך עתיד הכדור תלוי בה?

אי אפשר להתעלם מכך כי העולם שבו אנחנו חיים כיום הוא עולם שונה לחלוטין מזה שהיה לפני מאתיים ושלוש מאות שנה. בכל רחבי העולם מאירופה ועד אסיה כאשר גם ישראל לא נפקדת מהרשימה הזאת בני האדם השפיעו על הטבע בצורה עצומה. אנחנו יכולים לראות כי יערות שלמים נכרתו, כי אגמים התייבשו וכי האוויר מזוהם כל כך עד שיש ימים אשר הממשלה קוראת לציבור לא לצאת מן הבית. אתם צריכים להבין כי הזיהום, הלכלוך והבעיות בכדור הארץ הם בידיים שלנו ויש הרבה מאוד דברים שאנו יכולים לעשות בכדי לשנות את המצב מן הקצה אל הקצה. על רקע זה יש לציין כי אנחנו צריכים למצוא מקורות אנרגיה ירוקים אשר לא יזהמו את הסביבה כל כך הרבה כאשר כיום ברור כי האופציה אולי הטובה ביותר היא שימוש באנרגיה סולארית באמצעות פאנלים ייעודיים לכך.

מדוע יש להפעיל לחץ על הממשלה שתהפוך את המדינה לירוקה יותר?

העניין הוא שבגלל גורמי כוח כמו עובדי חברת החשמל או גורגמים אינטרסנטים אחרים הממשלה לא ממהרת לנקוט בצעדים אשר יעודדו מעבר אל אנרגיה ירוקה. אנחנו יכולים לראות כי אנו נמצאים בבעיה לא פשוטה וכי הגיע הזמן שהציבור יתעורר וידרוש שינוי אמתי. לצערנו אין כאן מפלת ירוקים חזקה כמו באירופה אשר תייצג את האינטרס של כדור הארץ ולמעשה את האינטרס של כל אזרח ישראלי ולכן כל אזרח צריך לחוש שעליו מוטלת המשימה להוביל לשינוי אמתי אצל הממשלה ואצל גורמי הכוח. אין ספק כי השינוי הזה מתחיל גם באימוץ של מערכת סולארית אשר תותקן בכל בית ואשר תתרום לאיכות הסביבה בצורה עצומה.

האם העלות של התקנת מערכת סולארית היא גבוהה?

פעמים רבות אתם תשמעו פרסומים לפיהם אין טעם כלכלי בהתקנה של מערכת סולארית, אך אלו הם פרסומים שקריים אשר הינם מטעם ואשר אין ביניהם ובין האמת כל קשר. יש טעם כלכלי עצום בהתקנה של מערכת סולארית, בדקו זאת באתר https://volta.solar, וזהו אחד המהלכים החכמים ביותר שאפשר לבצע גם מבחינה כלכלית ולא רק מבחינת כדור הארץ.

קראו על היתרונות של תאורה סולארית

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה