5 עובדות מפתיעות שלא ידעתם על עובש

5 עובדות מפתיעות שלא ידעתם על עובש

5 עובדות על עובש

הופיע לכם עובש על הקיר בדירה ואתם פשוט לא יודעים במה מדובר? במאמר הזה נשתף אתכם בחמש עובדות מפתיעות ומעניינות אודות העובש שהופיע לכם על הקיר שסיפרו לנו המומחים של חברת הקץ לעובש, כך שתוכלו להבין טוב יותר מה אתם יכולים לעשות ובמה מדובר בדיוק.

  1. מדובר בפטריות – השם עובש בעצם מתאר שכבה של פטריות שמכסה אזורים שונים בחלל. כך שבעצם מדובר ביצורים חיים שמגיעים אל אזור כזה או אחר בדירה שלכם בשל הצטברות של לחות גבוהה.
  2. קל לנקות – חשוב לדעת שיחסית קל לנקות עובש בדירה, והרי שאם רק תעשו שימוש בחומרים המתאימים או תפנו אל אנשי מקצוע שידעו לעזור לכם, אז תוכלו לפתור את המצב בתוך זמן קצר ולהיפטר מהעובש שמטריד אתכם.
  3. עלול להיות מסוכן – במצב שבו ישנן כמות גדולה של פטריות שמופיעה בעובש, הדבר יכול להוביל לאלרגיות ואף קשיים בנשימה בקרב אנשים רגישים. חשוב לפיכך לשים לב שמטפלים במצב בהקדם האפשרי.
  4. שימוש בעובש בתעשיית המזון – בעולם ניתן לראות שימוש נרחב למדי בסוגים שונים של עובש בכדי לאפשר תהליך של תסיסה למשל. כך ניתן לראות איך במזרח עושים שימוש בעובש לתסיסת סויה ודגן לעתים קרובות.
  5. גילוי אנטיביוטיקה – ישנו עובש בשם פניציליום, ולאחר חקירה שלו במהלך המאה ה – 20 גילו שישנן תכונות שמסייעות לגוף שלנו להיאבק בזיהומים, וכך בעצם התחיל השימוש באנטיביוטיקה.

כפי שיצא לכם לראות, לעובש יש לא מעט שימושים והשפעות על החיים שלנו, אבל לצד זאת אין הדבר אומר שאתם צריכים להשאיר את העובש שנמצא על הקיר בדירה שלכם. ניקיון וטיפול אפקטיבי עשוי לעזור להיפטר ממנו בתוך זמן קצר ולהחזיר את הדירה שלכם למצב תקין לחלוטין.

רוצים לטפל בהקדם האפשרי בעובש? פשוט תעשו את כל הבדיקות הנחוצות ואל תהססו לוודא שאתם בוחרים להשוות בין החברות השונות שיכולות להציע לכם שירות מהסוג הזה, כך שאתם תוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים באפשרות המתאימה ביותר. זה בוודאי משהו שיוכל לעזור לכם להיות הרבה יותר מרוצים מן המתרחש וללכת על בטוח.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה