יש לך רעיון לספר? איך מתחילים

יש לך רעיון לספר? איך מתחילים

יש לך רעיון לספר? איך מתחילים

לכל אדם יש תחביב שונה וזה בסדר גמור, אך יש אנשים אשאר התחביב שלהם קשור באופן הדוק ליצרתיות שלהם ואם הם לא יממשו את היצרתיות הזאת הם יהיו בבעיה חמורה. אז נכון כאשר היצרתיות שלכם באה לידי ביטוי באהבה ליצור או בנגרות אז אין לכם בעיה להביא אותה לידי ביטוי. אך מה קורה כאשר אתם אוהבים לכתוב למשל ספרי מדע בדיוני? אז אם אתם כותבים למגירה אין באמת בעיה פה, אך אם אתם כותבים ורוצים לפרסם זאת אז כבר יש פה בעיה לא קטנה. כיום יש קושי לא קטן להוציא ספר לאור בישראל אך אנו מציעים לכם לא לומר נואש. על רקע זה אנחנו חייבים לציין שאם יש לכם רעיון לספר אל תהססו והתחילו לכתוב אותו וזאת בכדי להגשים את החלום שלכם ולהוציא אותו לפועל גם אם התהליך הוא לא קל.

מדוע זה כל כך קשה להוציא ספר לאור לבד?

יש אנשים רבים אשר ילכו רחוק עם הרעיון שלהם להוציא ספר והם יוציאו את הספר הזה בעצמם. אנחנו לא ממליצים על כך מכיוון שהוצאה עצמית של ספר כרוכה בהשקעה גדולה שרוב הסיכויים לא תניב לכם פרי. עליכם להבין כי אתם צריכים מערך שיוק משומן בכדי למכור את הספר בחנויות ואתם צריכים לפנות אל חנויות רבות בכדי להחזיר את ההשקעה על הספר שלכם. על כן צעד הרבה יותר חכם יהיה לפנות אל הוצאה לאור איכותית אשר תסייע לכם בצורה הטובה ביותר ואשר תבטיח כי לא תשקיעו כסף לחינם ולא תסכנו את עתידכם הכלכלי וכך הסיכון יהיה הרבה יותר נמוך.

בחרו הוצאת ספרים אשר מתמחה בסוג הספר שאתם רוצים להוציא

כאשר אתם באים לבחור הוצאת ספרים אתם חייבים להבין כי יש משמעות אדירה לשאלה באיזה ספרים החברה מתמחה. אם אתם מתכננים להוציא ספר היסטוריה אתם צריכים לפנות אל חברה אשר יש לה ספרים בתחום הזה ואם אתם מתכננים להוציא רומן רומנטי אתם צריכים לפנות אל חברה אשר זוהי ההתמחות שלה כמו לבבות הוצאה לאור, מכיוון שכך תבטיחו כי הספר יהיה ערוך בצורה יותר טובה ויימכר ליותר אנשים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה