סיגריות אלקטרוניות

סיגריות אלקטרוניות

סיגריות אלקטרוניות

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות ולשמוע יותר ויותר על אנשים שמבקשים להיגמל מעישון סיגריות, בין אם זה מסיבות בריאותיות ובין אם מסיבות אחרות. חלק מהמעשנים מצליחים להיגמל בלי להשתמש בשום כלי או מבלי לעבור שום שיטת טיפול כזו או אחרת, אחרים בוחרים ללכת לסדנאות וטיפולים שונים, ויש מי שמחפש שיטות אחרות בשביל להתגבר על ההתמכרות שלהם.

סיגריות אלקטרוניות

אחת השיטות היא באמצעות שימוש בסיגריות אלקטרוניות. מדובר על סיגריות שאמורות לדמות מצב של עישון, למרות שלא מדובר בעישון אמיתי ולא מדובר בסיגריה רגילה. מדובר על כלי שנראה בדיוק כמו סיגריה, ומאפשר גם הוצאת עשן בדיוק כמו בעישון סיגריה רגילה, אך היא הרבה יותר ידידותית למשתמש. היא לא כוללת ניקוטין בכמות מסוכנת, ומאפשרת להרגיש כאילו מעשנים, בזמן שלא עושים את הפעולה בפועל, ולא גורמים שום נזק לגוף.

לסיגריה אלקטרונית יתרונות רבים. למשל, היא לא מכילה חומרים כמו זפת, פחמן חד חמצני וחומרים מסוכנים אחרים, היא לא כוללת שום תהליך בעירה, אין בה ריח מאחר ולא מדובר בעשן אלא באדים, ניתן לעשן אותה בכל מקום ללא שום מגבלה, היא לא מלכלכת את השיניים ולא יוצרת תחושה לא נעימה בפה, מגיעה בשלל טעמים, ידידותית לסביבה, ולא פוגעת באף אדם, גם לא תחת מה שמוגדר כעישון פאסיבי.

כיום אנחנו יכולים למצוא שורה של מקומות בהם ניתן לרכוש סיגריות אלקטרוניות. מדובר הן על חנויות טבק רגילות, אך גם על חנויות אחרות וכן אתרי אינטרנט שונים. לפני שניגשים אל החנות או אל האתר בשביל לקנות סיגריה כזו, מומלץ לבדוק מה קונים ומה יש בסיגריה.

חשוב לבדוק מי היצרן ומה מפרט הסיגריה, האם באמת אותן יתרונות שהצגנו כאן נמצאים במוצר שאנחנו קונים. בנוסף, חשוב לבדוק, האם המוצר תקין, מקובל ומאושר על ידי משרד הבריאות.

צריך לומר, באופן טבעי, מוטב לא לעשן בכלל מן הסתם, אך מי שמעוניין להיגמל ועדיין צריך להרגיש כאילו הוא מעשן, אין ספק שסיגריה אלקטרונית היא פתרון טוב עבורו, זה כמו להרגיש עם אך לעשן בלי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה