דלתות מיגון – נגד ירי, הדף, רסיסים ופרצות

דלתות מיגון – נגד ירי, הדף, רסיסים ופרצות

דלתות מיגון

דלתות לכל מבנה, דירה ומשרד

כשקיימת סכנת פריצה לנכס שלכם – לדירה או לעסק – אתם נדרשים לדלתות מיגון. אומנם רוב הפריצות יבוצעו דרך פתחים וחלונות, כך אומרת הסטטיסטיקה, אך בל לנו לשכוח את דלת הכניסה הראשית המהווה פרצה לגנב, לכן חשוב להתקין דלתות מיגון בכל דירה, מבנה או משרד שקיימת בהם סכנת פריצה או לחילופין סכנת ירי. סכנת ירי יכולה להימצא באזורי אש ברחבי הארץ, מהצפון ועד הדרום והמרכז. דלתות מיגון כוללות דגמים שונים ומועילים נגד הדף, נגד ירי ונגד רסיסים. תוכלו לאתר דלתות בעיצובים שונים, יש דלתות מזוגגות, יש אטומות – הכל על פי בחירתכם. 

דלתות מיגון

דלתות בפתחים, בקירות בטון ובבלוקים

אפשר להתקין דלתות מיגון בפתחים השונים, בקירות בטון או בבלוקים. כל דלת מיגון נמדדת במעבדה בקפדנות רבה כדי לבדוק את עמידותה בתקנים המחמירים הבין לאומיים הנחוצים. לא כל דלת הרי משמשת הגנה מלאה מפני ירי, הדף, רסיסים ופרצה, לכן יש חשיבות רבה להתקנת דלתות מיגון. כל דלת מיגון יכולה לשמש הגנה מפני איום ביולוגי, כימי, אטומי, פרצה של גנב, גז, קרינה וירי. הידעתם? באתרי בטיחות בארץ כמו משטרה, בית סוהר, בתי חולים וצבא, מותקנים דלתות מיגון המאפשרים הגנה מיטבית, ואם באתרי הבטיחות מצליחים להגן היטב על המבנים, אין סיבה שבביתכם שלכם לא תצליחו להתקין דלתות מיגון מתאימות לשקט הנפשי שלכם.

דלתות מיגון

פתרונות חכמים בלי להפוך את המיגון לפחד ממשי

דלתות מיגון מוזמנות בהתאם לצרכים שלכם. יש דלתות בגדלים שונים. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת פתרונות חכמים לכל עניין הדורש הגנה. אל תיבהלו מהצורך בדלת מיגון משום שהמציאות שלנו מצריכה מאיתנו לחשוב מחוץ לקופסה, להגן על עצמנו מסכנות ביטחוניות ומסכנות פליליות. איש לא רוצה להימצא בביתו ולהרגיש שבכל רגע נתון מישהו או משהו עלולים לפרוץ למשכנו ולאיים על חייו, בין אם האיום הוא פיזי, בין אם קנייני. אנחנו אוהבים לשמור על פרטיות ובצדק. הבית שלנו הוא משכננו, בואו נגן עליו בכל דרך אפשרית, החל מהגנת החלונות ועד הגנת הדלתות. אנחנו לא רוצים להטיל מורא על חיינו, אלא רק להשתמש במשנה זהירות להגנה מלאה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה