מה כדאי לדעת על דורות עילית

מה כדאי לדעת על דורות עילית

דורות עילית

כל מי שמתעניין בשנים האחרונות על פתרונות מגורים המיועד לציבור החרדי, מוצא מהר מאוד כי – אין הרבה אפשרויות… אין כיום הרבה פרויקטים שעדיין מציעים בניה חדשה ובתי מגורים למכירה עבור הציבור החרדי. ברוך ה' מדובר בציבור הגדל ומתרחב וההיצע אינו מצליח לענות על הביקוש. מה שיוצר בפועל מצוקת דיור חריפה.

אז היכן מתגוררים הזוגות הצעירים?

בכל יום מתחתנים באולמות השונים הפזורים בערים החרדיות, בירושלים, בבני ברק, בביתר עילית וגם בקרית ספר, זוגות צעירים היוצאים להקים את ביתם. כל אלו זקוקים לפתרונות דיור. מדובר בהחלט במצוקה של ממש עבור כל אלו כאשר למעשה מדובר בעשרות דירות חדשות בכל יום!

דורות עילית

המצב הזה יצר את הביקוש הגובר והולך לדירות שכירות זמניות כאשר אלו עשויות להיות 'חורים' ממש. יחידות דיור קטנטנות הנמצאות מתחת לאדמה, מחסנים קטנים וטחובים המשנים את פניהם ל'מעין' בית כאשר התנאים הם לעיתים כמעט בלתי אפשריים.

על המדוכה הזו כבר ישבו רבים וטובים אשר הבינו כי אם לא ייפתחו פרויקטים לבתי מגורים, הרי שפתרון ראוי לא ייראה באופק.

'דורות עילית' – יש אור בקצה המנהרה

אז אם הפרויקטים השונים אשר כן מוקמים מפעם לפעם, לא מוצעים כלל במחירים נגישים ומנהלי הפרויקטים מוצאים את עצמם מוכרים כל דירה במחירים גבוהים הרבה מעבר למה שהיה מקובל עד כה, רק בגלל הביקוש הרב לדירות, הרי שבדורות עילית המצב הוא שונה.

מתוכננים במקום מאות יחידות דיור כאשר ההפתעה הגדולה היא המחיר הנוח של הדירות הללו.

בדורות עילית מקפידים על כל הפרטים

בפרויקט של דורות עילית משקיעים בכל הפרטים קטן כגדול על מנת שהדירות תהיינה מושלמות בכל קנה מידה. מלבד ההשקעה במפרטים הטכניים של הדירות, קיימת השקעה גם בסביבה.

יוקמו במקום גם מוסדות ציבוריים, גני ילדים, בתי ספר, תלמודי תורה מקוואות טהרה ובנוסף גם מרכזי תעסוקה על מנת שהתושבים יוכלו להתפרנס במקום בלי שיהיה עליהם לנדוד ולהתרחק מהעיר על מנת להתפרנס.

דורות עילית – העיר החרדית הבאה!

דורות עילית – מקום עם הבטחה!

קראו גם: אז איך בודקים מהם קרקעות למכירה טובות?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה