זר פרחים מבגדי תינוקות – לפנק את היולדות ואת התינוקות

זר פרחים מבגדי תינוקות – לפנק את היולדות ואת התינוקות

מתנה ליולדת

מה לקנות לאם שזה עתה ילדה?

מתלבטים איזו מתנה לקנות לאם הטרייה? האם להשקיע במתנה אישית עבורה? האם להשקיע במתנה עבור התינוק החדש או התינוקת החדשה? לא משנה מה תבחרו לקנות, כל עוד תשקיעו תשומת לב באם, כל עוד תעניקו לה ברכה מרגשת ויחס אישי, כל עוד תתייחסו לקיומה כאישה וכאימא. הצעה אחת יכולה להיות מתנה עם כל הפריטים הנחוצים לוולדים. זר פרחים מבגדי תינוקת הוא חלק נכבד מהצעתנו למתנה ראויה שתשמח את האם ואת התינוק/ת.

זר מפנק לתינוק ולתינוקת

זר פרחים מבגדי תינוקות הוא חלק מארסנל המוצע בתור מתנות ליולדת. לא מדובר בפרחים שגדלים בגינה ודורשים השקיה, אלא בצורת זר הכולל פריטים נחוצים לכל תינוק ולכל תינוקת שזה עתה נולדו בשעה טובה. זר הפרחים כולל שמיכה מפנקת, שני זוגות מכנסי רגלית, שתי חולצות מעטפה, שני זוגות גרביים, חיתול טטרא – חיתול בד המיועד לפליטות, להצללה, לפרישה לפני החלפת חיתול – כל זאת במחיר סמלי של 169 שקלים. הזר מוגש בסרטי סאטן ואורגנזה ומצורפת לו ברכה שבה תידרשו לכתוב מנבכי ליבכם את איחולי לבבכם.

מתנה ליולדת

סוגי מארזים במחירים שונים

באתר האינטרנט תמצאו סוגי מארזים שונים ובמחירים שונים המשמשים מתנות ליולדת. אתם יכולים לפשפש בין שלל המתנות המוצעות, לבחור מה שמוצא חן בעיניכם ונראה לכם שימושי. אם האם הטרייה ילדה שלישייה או תאומים – קיימים גם עבורה מארזים מתאימים. אפשר להוסיף מתנות אישיות לאם ולצרף למארז הסלסלות המובנה באתר. ככלל, כל מארז מותאם לבן או לבת, ולכן חשוב שתערכו התאמה בצבעים ובמוצרים המיועדים בהתאם למגדר.

איך תקבלו את המתנה שרכשתם  – בלי לצאת מהבית?

אפשר להשיג את זר הפרחים של הבגדים באמצעות האתר – להזמין משלוח בתוספת 15 שקלים עבור דואר רשום, 25 שקלים עבור שליח. אם תזמינו מתנות נוספות דרך האתר ותגיעו ל350 שקלים, תזכו במשלוח חינם – דיל משתלם במיוחד! העיקר- שמחו את היולדת החדשה, מסע שלם עוד מצפה לה, ורגע לפני שהיא מתמסרת להרפתקה ומשנה את חייה – תמכו בה ושמחו את ליבה באמצעות מתנה מושקעת ומפתיעה. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה