מתנות יחידות במינן שכיף לתת לאנשים מיוחדים במינם

מתנות יחידות במינן שכיף לתת לאנשים מיוחדים במינם

עגילים עבודת יד

ימי הולדת, חגים, אירועים, שנה חדשה ועוד תאריכים שונים, הם התאריכים שבעקבותיהם צריך לקנות מתנות לאנשים אותם אנחנו אוהבים יותר מכל.

אך כשכל מתנה כבר נראית נדושה, משומשת ולא מקורית, מה יכול לעזור לכם לזכות בעוד כמה נקודות זכות אצל יקיריכם? התשובה היא פשוטה למדי- תכשיטים בעבודת יד.

עגילים עבודת יד

עגילים

עגילים בעבודת יד יכולים לתת את הטוויסט החסר למתנה שאתם מתכננים לאהובה שלכם. אמנם יום האהבה כבר עבר אך אין זה אומר שאין סיבות אחרות לחגיגה או להוכחת האהבה. עגילים עבודת יד הם האפשרות שלכם להראות את אהבתכם בפריט חד פעמי אשר יהיה יחודי אך ורק לבחירת לבכם, זו שקניתם עבורה את התכשיט. עצם העובדה שהעגילים נעשו בעבודת יד וכי אין להם שני, מוסיפה נפח וערך לתכשיט ומהדרת את העונדת אותו באופן יוצא דופן.

שרשרת

לכל אישה יש לפחות שרשרת אחת. כל אישה מכירה לפחות שלוש חנויות תכשיטים המייצרות שרשראות. אך שרשרת שהכינו בעבודת יד, תיבדל באופן חד משמעי משרשראות אחרות. שרשרת בעבודת יד מביאה איתה את רוחו של האמן, את היצירה שלו ואיך היא משתלבת על צוואר אישה. כאשר רוב הנשים רוצות להיבדל ולהיות הכי מיוחדות, שרשרת עבודת יד יכולה להיות הפתרון לזה.

צמידים

העניין בצמידים הוא שלא משנה מהו האירוע, הצמיד יכול להיות שם. בין אם לעבודה, לבית קפה או לאירוע באולם אירועים, הצמיד הוא התכשיט שאין צורך להחליף אותו לצמיד יוקרתי יותר. ומה יותר טוב מצמיד שהכינו אותו בעבודת יד? אם אתם בוחרים לקנות צמיד בעבודת יד לבחירת לבכם, אתם למעשה בוחרים משהו שאתם יודעים שהוא יחיד ולא חלק מפס יצור. כך, תוכלו לגרום לבת הזוג שלכם להרגיש מיוחדת. גם על ידי הצמיד וגם על ידכם.

עגילים

בואו נחזור רגע לעגילים

אמנם בפסקה הראשונה דיברנו על עגילים והיה ברור לכולנו שמדובר על עגילים לאוזניים. אך אם נחשוב על זה, עגילים יכולים להימצא בכל מקום בגוף האדם. טוב, כמעט בכל מקום. בזמן שפירסינג הוא גם חלק מהאופנה, עגילים עבודת יד עבור הטבור, הגבה או אפילו הפיטמה (תלוי ברמת האינטימיות), יכולה לרגש אף עוד יותר מאחר והביקוש לעגילים לאזורים שהם לא האוזניים, תמיד גדול. כשיש עגיל לטבור לדוגמא, שהוא יחיד במינו, המראה שלו הופך את הבן אדם העונד אותו למיוחד גם הוא באיזו מידה.

תכשיטים בעבודת יד קיימים באינספור סגנונות שונים ומשונים. לא תמיד תסתכלו על תכשיט ותבינו למה התכוון האמן, אך יש תכשיטים שממש בנויים לפי אופי האמן אך נראים כאילו מותאמים אישית לבן אדם מסוים, לו תרצו לתת מתנה שיזכור לעד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה