לבוש סקסי לשיפור חיי המין

לבוש סקסי לשיפור חיי המין

לבוש סקסי לשיפור חיי המין

יחסים מיניים הם דבר מורכב. גם כאשר אנו נמצאים בפעם הראשונה עם מישהו שהכרנו וגם  לאחר שאנו כבר מכירים את בן או בת הזוג היטב ונמצאים במערכת יחסים, סקס יכול להיות דבר מורכב. תורות פסיכולוגיות שלמות נכתבו על הנושא ובגדול סקס טוב שמחזיק מעמד לאורך שנים הוא סקס שיש בו תקשורת. כאשר בני הזוג מדברים, מבינים אחד השני, מכירים את הנקודות הרגישות האחד של השני ויודעים בדיוק מה עושה לשני טוב, כך גם היחסים במיטה נשמרים והופכים מופלאים לשני הצדדים. יחד עם זאת, גם בקשרים הטובים ביותר, יש נפילות. השגרה, המתחים והלחצים של חיי היומיום, מחלה שמגיעה פתאום ללא התראה מוקדמת, משבר גיל המעבר ועוד שלל מצבים שהחיים מזמנים איתם מובילים למצבים שונים בהם הסקס הוא לא מה שהיה בהתחלה וזה הזמן להכניס קצת עניין, לגוון, לשנות ולהפתיע אחד את השניה. אין לכם מושג עד כמה חזייה ו/או תחתון סקסיים, בייבי דול או שאר לבוש סקסי משפרים לנו את חיי המין.

הגבר או האישה?

בסקס אין חוקים. לכל הנשים שחושבות שהגבר הוא זה שצריך ליזום כי ככה זה בסרטים, זה ממש לא חוק שנכתב בשום מקום. להיפך, גברים אוהבים נשים מפתיעות, נשים יוזמות, נשים שיעשו הכל כדי שהסקס יהיה מדהים ועצמתי לשני הצדדים. לסקס יש משמעות מטורפת לשני הצדדים, בעיקר בזוגות שנמצאים במערכת יחסים עמוקה. לגבר חשוב מאוד שבת הזוג שלו תהנה, תרגיש שהוא משקיע ולאישה חשובים כל הפרטים מהקטן ועד הגדול, היא רוצה שהכל יהיה מושלם.

אז כל מה שאת צריכה לעשות הוא לצאת קצת מהריבוע המקובע ופשוט ללכת על זה. רכשי אביזר שידליק את הגבר שלך כמו תחתונים סקסיים, כותנת סקסית, תחפושת מושגעת ואפילו ביריות, ולכי על זה תפתיעי את הגבר שלך בדיוק בזמן המתאים ומשם שניכם תיסחפו לחוויה בה כל החושים משתתפים. ואתה.. כן כן.. אתה גם יכול להפתיע את בת הזוג שלך עם איזה גרביון רשת שחור או סט הלבשה סקסי יפהפה שיגרום לה להרגיש בעננים. לבוש סקסי בחדר המיטות מדליק את האווירה ומאפשר לכם להימשך אחד לשני מחדש, להדליק ניצוצות ולשדרג פלאים את החוויה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה