5 דברים של ידעתם על לימודי כדורסל

5 דברים של ידעתם על לימודי כדורסל

5 דברים של ידעתם על לימודי כדורסל

האם אתם יודעים מהן התועלות של משחק הכדורסל? משחק כדורסל הוא ספורט קבוצתי בו שתי קבוצות מתחרות אחת בשנייה במטרה לקלוע כדור לסל הנמצא בגובה. המשחק נחשב מבין הנפוצים ביותר בעולם והוא חולש על מדינות מתקדמות ואף על מדינות עולם שלישי בהן ישנן קבוצות מגובשות המתחרות על גביעים ואליפויות בכל העולם!

אבל מלבד היות המשחק תחרותי ופופולארי, מה צריך לדעת על התועלות שלו בעת לימוד משחק קבוצתי, ומה באופן כללי חשוב להבין לגבי המשחק? הכל בהמשך.

אם אתם מחפשים משחק ספורטיבי שיש בו לא רק תחרות אלא גם מן המוטיבציה והעידוד להיות מנהגים – חשוב שתדעו כמה עובדות על אימון כדורסל:

משחק זה הומצא בשנת 1891 על ידי אדם בשם: ג'ימס נייסנית ומאז הפך לספורט פופולארי במיוחד! המשחק מוכר בכל רחבי העולם תוך שאפילו במדינות נחשלות משחקים במשחק התורם להעלאת המוטיבציה ומצב הרוח.

כדורסל נחשב ספורט לאומי כבר שנים רבות וכיום כל מדינה שחברה האיחוד האולימפי מחזיקה בקבוצת כדורסל פעילה. שחקני כדורסל הפכו לגיבורי תרבות והם נחשבים חלק מתרבות הצריכה, הם משפיעים בתחום החינוך, ומהווים מודלים מעולים לחיקוי.

תחום כדורסל הנשים בארץ ישראל מפותח מאד, בעוד שקבוצות נשים עושות חיל בתחום גם בארץ וגם ברחבי העולם.

לימודי כדורסל משמשים כלי מעולה לחיבור בין קבוצות ילדים ומבוגרים, בעוד שבשכונת הארלם שבניו יורק, מדובר באחד ממשחקי הרחוב הפופולאריים שתורמים לשיקום השכונה. במשחק משתתפים גם אנשים ששייכים לאוכלוסיות מוחלשות וגם כאלה שמתחברים לאימון הגופני מה שיוצר קשר נפלא בין בני אדם.

כדורסל כיום הוא לא רק משחק תחרותי, אלא שמדובר בכלי אימון המחנך שחקנים לאחריות ועצמאיות וגם בכל הקשור לעניין שיפור בטחון עצמי של בני נוער. בכך רבים ההורים ששולחים את ילידיהם לאימוני כדורסל שמשלבים בתוכם העלאת ביטחונו העצמי של הילד, תכנים מנטאליים וגופניים מעולים תוך כיוון הילדים או השחקנים אל פעילות יעילה וממלאת. בשל כך פעילות זאת נחשבת כה ענפה, פופולאריות ומועילה!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה