למה לצפות כשהולכים לחדר בריחה?

למה לצפות כשהולכים לחדר בריחה?

חדר בריחה

חושבים לצאת לחדר בריחה, וזו פעם ראשונה שלכם? רוצים להגיע מוכנים ולא להרגיש כמו תיירים שלא מבינים לקראת מה הם הולכים? אז בואו לקרוא להלן על חדרי בריחה ועל החוויה. כך תגיעו מוכנים לחוויה, ותפיקו ממנה את מלוא ההנאה.

חדר בריחה


החוויה האינטלקטואלית

מרבית החוויות והאטרקציות מציעות חוויה פיסית. תחושה גופנית נעימה שמלווה אותנו במהלך הביקור במקום. כך זה בבריכה ובספא, כך זה באתרי גלישה, בשיט על הים וכן הלאה. בשונה מכל אלו מציעים חדרי הבריחה חוויה מסוג אחר לגמרי. חוויה אינטלקטואלית שנותנת למבקרים להפיק הנאה מושלמת מניתוח לוגי והרבה חשיבה. ככלות הכול בקרב אחוזים ניכרים מהחברה זו ההנאה העוצמתית יותר. אז אם אתם רוצים לאתגר את החשיבה ולאמץ את הראש זה בהחלט מתאים לכם.


נכנסים אל תוך החדר

אתם מגיעים למקום ומוכנסים על ידי העובדים אל תוך החדר. מולכם מתגלה חדר מאובזר על פי הסיפור אליו אתם נכנסים. כעת אתם הופכים להיות חלק מכל הסיפור ואתם נשאבים אל תוך עלילה מורכבת. פעמים אתם מגיעים אל מדינה רחוקה, ולעיתים הנכם שוהים בלב ים. האתגר שלכם הוא להיכנס אל תוך העלילה ולחיות אותה באמת. כאשר אתם מקבלים מטרה אותה עליכם למלא. ואתם מקבלים זמן מוקצב שעומד לרשותכם עבור הפיצוח. בוא נראה אתכם מצליחים לעמוד בזה.


לקלוט רמזים, לפצח את המסתורין

אתם נמצאים בתוך החדר, וסביב לכם אתם יכולים לאתר חידות ורמזים שונים ומשונים. כל חידה עשויה להוביל אתכם לשלב הבא של המסתורין ולעזור לכם לפתור את התעלומה. אתם חשים במקום אחר ומנותקים מהווי החיים היומיומי בצורה מהותית. אתם מתפקדים כמו גיבורי הסיפור ומתאמצים לגלות את הפתרונות של הרמזים. ויותר מכל רוצים להצליח לפתור את התעלומה ולגלות את הפתרון בכוחות עצמכם.


אתגר חשיבתי משותף

אז אם אתם מחפשים חוויה חשיבתית שמאמצת את הראש, אם אתם רוצים לבדוק את היכולות הקוגניטיביות שלכם ולהצליח לפתור את התעלומה – אתם מוזמנים לבקר בחדר בריחה. שם הראש שלכם יעבוד קשה על מנת למצוא את הפתרון ולשוב הביתה מלאי סיפוק ותוכלו למצוא גם חדר בריחה מותאם לילדים!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה