איך "לנקות" את הארון ולהישאר בסטייל?

איך "לנקות" את הארון ולהישאר בסטייל?

סטיילינג אישי

מי החליט שהארון שלנו חייב להיות עשיר בבגדים? האמת היא שניתן ליצור מגוון רחב של אאוטפיטים עם כמה פריטים בודדים בלבד. אז איך "תנקו" את הארון ועדיין תישארו מלאי סטייל? התשובה בהמשך המאמר.

סטיילינג אישי


סטיילינג אישי

סטיילינג אישי הוא בין האלמנטים החשובים ביותר במראה שלנו, הוא זה שמשדר את סגנון הלבוש שלנו ולעיתים אף מעיד על האופי החבוי בנו. לא מעט אנשים בוחרים להתלבש בהתאם לאמירות אישיות, ובכך הם משדרים את אופיים החוצה. כל אחד חייב לפחות פעם אחת בחייו להתייעץ עם סטייליסטית שתסייע לו לבנות את הסטיילינג האישי שלו. מישהי מקצועית שתאפשר לו להכיר את הגזרות שמחמיאות לו ואת סגנון הלבוש האידיאלי ביותר בעבורו, וזה נכון הן בעבור נשים והן בעבור גברים.

אז לפני שתתחילו במסע, בררו על סטייליסטיות מומלצות באזורכם, ורכשו את שירותיהן. כך תוכלו להרכיב אאוטפיטים מחמיאים ויצירתיים במיוחד.


בייסיק זה כל הסיפור

אולי קשה להאמין, אבל באמצעות כמה פריטי בייסיק בודדים, ניתן ליצור עשרות אאוטפיטים שונים. פרטי הבייסיק שכל אחד ואחת חייבים להחזיק בארון הם חולצת טריקו לבנה, חולצה מכופתרת לבנה, חולצה שחורה, מכנס מחויט ומכנסי ג'ינס. כמו כן, לנשים מומלץ להחזיק בארון 2 שמלות שחורות בגזרות שונות, כשאחת מהן תהיה מעט רפויה. למעשה, ניתן לשלב בין הפריטים הללו באופן בו תוכלו ליצור לוקים שונים, כשכמובן יש להוסיף אליהם אקססוריז ייחודיים ומגוונים.

אנחנו לא אומרים שאתם זקוקים רק ל5-6 פריטים בארון, כלומר, כן כדאי שיהיו לכם פריטים נוספים שאתם אוהבים (עוד 4-5 פריטים), אבל שימו לב שאתם רוכשים בגדים שמתאימים למגוון רחב של סגנונות וצבעים, כך תוכלו לייצר שילובי בגדים רבים.


אביזרי אופנה

תכשיטים, צעיפים, חגורות ושלל אקססוריז נוספים יסייעו לכם לייחד כל אאוטפיט, גם אם לבשתם את אותם הבגדים שוב ושוב. לפעמים שרשרת אחת גדולה מושכת את תשומת הלב מהבגדים ובכך משנה לחלוטין את המראה, וכמובן אותו הדבר רלוונטי גם לפריטי אופנה נוספים. אגב, לא חייבים לרכוש אביזרי אופנה במחירים יקרים! רחוב אלנבי בתל אביב כמו גם שוק הכרמל, עמוסים באלמנטים מדליקים ומיוחדים שרק מחכים שמישהו יאמץ אותם!


מאיפה מתחילים?

אתם וודאי לא חושבים שאנחנו ממליצים לכם לזרוק או לתרום את כל הבגדים בארון ולרכוש מחדש, נכון? מה שכן אנחנו ממליצים זה לעשות סדר בארון, לעבור בגד בגד ולשמור רק את הבגדים שמשמחים אתכם, את אלה שעולים עליכם (די לשמור בגדים לתקופה שתהיו רזים!) ואלה שיכולים לסייע לכם ליצור מגוון אאוטפיטים (ע"ע בייסיק). הקדישו כמה שעות פנויות, ונקו את הארון באופן עצמאי, תוך שאתם שומרים רק על הפריטים הרלוונטיים והאידיאליים.

כדי לשמור על סטייל, לא חייבים ארון מפוצץ בבגדים וגם אין צורך לרכוש מגוון רחב של נעליים או אביזרי אופנה. ניתן להסתפק במעט פריטים, וליצור מהם שלל לוקים ושילובי בגדים מרהיבים ומיוחדים. בהצלחה!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה