7 דרכים מקוריות לעיצוב הבית

7 דרכים מקוריות לעיצוב הבית

7 דרכים מקוריות לעיצוב הבית

חולמים על בית מעוצב בסגנון מקורי? רוצים לחדש ולהשיג מראה שונה וייחודי? בואו וקבלו רעיונות מיוחדים לעיצוב הבית שלכם.

  1. אלמנטים לנוי – ניתן לעצב את הבית באמצעות מוצרי נוי שאתם מעמידים בנקודות שונות בבית. לפי הסגנון של המוצרים אתם משיגים את העיצוב הרצוי. ניתן להעמיד מוצרים בסגנון וינטאג'י, פריטים יוקרתיים מאוד וכן הלאה. הפריטים הללו יוצרים אווירה ומפיקים עיצוב מוצלח ומתאים לטעם האישי שלכם.
  2. פרחים וזרים – אוהבים צמחים? מתחברים לירוק ולפריחה? באמצעות צמחים ניתן לעצב את הבית ולהשיג מראה מקורי שאהוב עליכם יותר מכל. זה מתחיל כמובן באדניות המונחות על אדני החלונות ובהם פרחים שאתם אוהבים. זה ממשיך עם כדים גדולים בפינות הבית, זר על מרכז השולחן וכן הלאה. הפריחה שאתם מביאים אל תוך הבית שלכם משרה אווירה קסומה ומחברת אתכם אל הטבע.
  3. מדבקות קיר – יש כיום מגוון רחב של מדבקות קיר שעשויות לתרום תרומה משמעותית לעיצוב של הבית שלכם. המדבקות הללו מעוצבות בשלל סגנונות וקל מאוד ליישם אותן בבית. כך ללא טרחה ומאמץ רב ניתן לעצב את הבית ולהשיג מראה מקורי שמתאים לטעם האישי שלכם.
  4. טפטים מעוצבים – חשבתם על עיצוב קיר באמצעות טפט? ניתן לבחור קיר מרכזי ובעל נוכחות ולהדגיש אותו באמצעות הדבקת טפט. הטפט עשוי להיות צבעוני ומעוטר, חלק או מצויר, התוצאה היא מראה ייחודי שלא תמצאו אותו באף מקום אחר. לבחירת הטפט המושלם היכנסו לאתר https://www.stickdecor.co.il/.
  5. מפות וטקסטיל – אוהבים מוצרי טקסטיל? באמצעותם ניתן לעצב את הבית בצורה מיוחדת במינה. זה מתחיל עם מפות נוי ומפיות משלימות, ממשיך עם כריות מעוצבות וכלה בווילונות בעלי נוכחות רבה. סגנון עיצוב זה משרה אווירה חמימה ונעימה בבית.
  6. תמונות קיר – באמצעות תמונות הקבועות על הקיר ניתן להשיג תוצאות נהדרות. מדובר על תמונות בעלות נוכחות שייקבעו על הקיר. כמובן שהתמונה הנבחרת תיבחר לפי הטעם האישי של בעלי הבית. ניתן להדפיס תמונות של בני המשפחה, ציורים של ציירים ידועים, דמויות נערכות וכן הלאה.
  7. צביעה – יש כיום מגוון שיטות לצביעת הבית. באמצעות הצביעה ניתן להשיג עיצובים מרהיבים וטקסטורות מרהיבות.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה