נוטריון בפתח תקווה – מי זקוק לו?

נוטריון בפתח תקווה – מי זקוק לו?

נוטריון בפתח תקווה

אין ספק שעריכת דין הוא המקצוע הכי פופולרי והכי יוקרתי בישראל, וזאת כשאנחנו יודעים שמדובר במקצוע הכי תובעני בארץ הדורש שעות על גבי שעות של סבלנות ומשאבים. הסטודנטים שנמצאים בסטאז' משקיעים את מלוא זמנם על מנת להגיע לתואר הנכסף, ואילו עורכי הדין שכבר סיימו את ההתמחות ואת המבחנים משקיעים את זמנם על מנת להתקדם כמה שיותר, ובצדק.

נוטריון בפתח תקווה

בישראל אלפים של עורכי דין אשר הוכשרו, הוסמכו וצלחו את המבחנים של לשכת עורכי הדין. אך לא כל עורך דין יכול להיות גם עורך דין נוטריון בפתח תקווה ולמעשה, על מנת שעורך דין יוכל לשמש כנוטריון עליו להיות בעל וותק של עשר שנים בתחום עריכת הדין  ורק אז יוכל לגשת למבחני משרד המשפטים ולשכת עורכי הדין. במידה ועבר את המבחנים בהצלחה, יוסמך לשמש כנוטריון.

עורך דין נוטריון בפתח תקווה או בכל מקום אחר בארץ, ברגע שהינו מוסמך, יכול להרחיב את מערך לקוחותיו, להוסיף הכנסה מהותית למשרד, לגוון בתחום עריכת הדין ויש לו את ההסמכה הפורמלית לאמת, לנסח ולתרגם מסמכים הנדרשים בתהליך הבירוקרטיה הנדרש.

עורך דין נוטריון מה תפקידו הרשמי בחוק

אז אנחנו כבר יודעים מיהו עורך דין נוטריון, ולמה לא כל עורך דין הוא נוטריון, ויודעים שעל מנת שעורך דין יהפוך לנוטריון עליו להיות בעל וותק של מעל ל10 שנים ולעבור את מבחן לשכת עורכי הדין ומשרד המשפטים על מנת שיוסמך לכך. תפקידו הרשמי של עורך הדין שעבר את המבחנים בהצלחה והוסמך לנוטריון הוא לנסח, לטפל ולאמת מסמכים משפטיים בצורה הכי טובה המותאמת לדרישה הבירוקרטית בכל מיני בקשות הקשורות למוסדות בארץ ובחוץ לארץ.

אותו מסמך שחתום עליו עורך דין נוטריון בפתח תקווה (או בכל מקום אחר בארץ) הינו מסמך שקביל גם בבתי המשפט, כך שאין בעיה למצוא עורך דין נוטריון, רק חשוב לוודא שעורך הדין ששכרתם אכן מוסמך ומתאים לביצוע הפעולות הנדרשות.

למה לא מספיק עורך דין שאינו נוטריון?

קיימים תושבים שזקוקים לשירות שגרירות בערים השונות בארץ על מנת לטפל בכל מיני מסמכים הדורשים אימות ואף מחויבים בתרגום שלהם לשפה הרשמית של אותה מדינה נדרשת. בסיטואציה הזאת תרגום אינו מספיק, יש צורך באימות המסמכים בנוסף.

המון סטודנטים שמגיעים לישראל ממדינות בעולם מבקשים את השירות הנוטריוני על מנת להתקבל ללימודים באוניברסיטאות בארץ הדורשות אימות, תרגום ואף ניסוח של מסמכים מתאימים. כדי שאותם סטודנטים יקבלו את מלוא היכולת להצגת המסמכים לפי הבירוקרטיה הנדרשת בארץ, יש צורך בעורך דין שהוא גם נוטריון, עבר את מבחני לשכת עורכי הדין ומשרד המשפטים והוסמך רשמית לאמת, לתרגם ולנסח בתוך התהליך הבירוקרטי הנדרש וכך להקל על אותם הסטודנטים באופן מהותי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה