גני אירועים בקיסריה- למה לא לרקוד על שתי החתונות?

גני אירועים בקיסריה- למה לא לרקוד על שתי החתונות?

גני אירועים בקיסריה

אחד הדברים המיוחדים בנוף הישראלי הוא המורשת וההיסטוריה שמדברים מכל פינה ופינה בו. כך, בכל אתר בישראל מתחבא סיפור עתיק ומיוחד וישן עם חדש חוברים כמעט תמיד יחד. החיבור בין ישן וחדש, היסטוריה והווה בולט במיוחד בעיר קיסריה. קיסריה, עיר עם מורשת של קיסרים, אמת מים, אמפיתיאטרון מפואר וחוף ים שבוודאי הפך אותה לעיר מבוקשת משחר ההיסטוריה היא היום אחת הערים היפות בישראל עם מבנים חדישים, אזור תעשייה משגשג וכמובן גני אירועים מיוחדים במינם.

גני אירועים בקיסריה

השילוב בין ישן וחדש בעיר קיסריה הא בעצם קו מנחה לעיצוב של המקום ולא בכדי גני אירועים בקיסריה כוללים שילובים מיוחדים במינם. אלו גנים שמציעים למשל שילוב בין פנים וחוץ, עם חלל גדול ונוח וחצר גדולה וירוקה, מה שמאפשר לערוך אירוע מודולארי שחלקו בפנים וחלקו בחוץ. זוג כזה של אירוע עשוי להתאים חתונה, אירוע חברה ועוד. היתרון הוא שזה מאפשר לאורחים ליהנות משני העולמות- האזור החיצוני מציע שקט ושלווה והאזור הפנימי בדרך כלל סוער ושוקק יותר.

שינויי מזג האוויר

סוג כזה של אולם בוודאי יתאים גם במקרה של מזג אוויר הפכפך. כך למשל, ישראל ידועה בקיץ הלוהט שלה שנמשך כמה חודשים טובים. לפיכך, אירוע שרבי הוא בהחלט אפשרות שעומדת על הפרק וכולם יודעים ששרב כבד עם לחות גבוהה עלולים להפוך אירוע בחוץ לסיוט בלתי נסבל. האפשרות אפוא לקיים את האירוע בפנים באולם משולב פנים וחוץ תתאים למקרה של שרב כבד שבו יוכנס כל אירוע למתחם ממוזג ומפנק שמעוצב ביוקרה וסגנון.

מנגד, החורף הישראלי שמשופע בלא מעט ימים חמימים, מעודד אנשים רבים לנסות לקיים אירוע חוץ גם בתקופת החורף. גני אירועים בקיסריה שמשלבים בין פנים וחוץ מאפשרים להחליט ברגע האחרון לפי מזג האוויר וכך מציעים גמישות רבה בתכנון האירוע. כך או כך זוהי דרך מצוינת לרקוד על שתי החתונות, תרתי משמע.

כל זה מבלי להזכיר את חוף הים המשגע של קיסריה, הקרבה למרכז ולצפון, הנוחות והנגישות שלה וכמובן האווירה הקסומה שיביאו את האורחים בהמוניהם אל האירוע. כי מי לא שמח לקבל הזמנה לאירוע יוקרתי בקיסריה?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה