חולצות בית ספר שלא הכרתם

חולצות בית ספר שלא הכרתם

חולצות בית ספר

בכל תחילת שנה, רוכשים ההורים חולצות שהן חלק מהתלבושת האחידה שנקבעה על ידי הנהלת כל בית ספר עבור כל ילדיהם על פי מידת החולצה לה זקוק כל אחד מהם ובהתאם לשם בית הספר שאליו הוא משויך.

שירות חדשני של ייצור מדבקות עבור חולצות בית הספר

שיטה חדשנית שנפוצה בקרב התלמידים בשנים האחרונות היא הדבקת מדבקות הכוללות את סמל בית הספר על החולצות בגוונים האחידים.

ההורים רוכשים את חולצות איכותיות המיוצרות מבד כותנה כמו החולצות המנדפות זיעה בצבעים האהובים על הילדים ובנוסף לכך מזמינים גם מדבקות עם סמלי בית הספר באתר האינטרנט שלנו.  בכל בוקר מדביקים הילדים את הסמל הבית ספרי על החולצה ובתום יום הלימודים הם שולפים את המדבקה ונותרים עם חולצה ללא סמל בית הספר.

המדבקות הן באיכות גבוהה ביותר, נדבקות כמה פעמים על בדי הכותנה כך שמדובר בשימוש רב פעמי. בשיטה זו, הסמלים נותרים לאורך כל הזמן בצבעיהם הטבעיים ובעיצוב שלם לעומת
סמלים לבית ספר שמודפסים על חולצות בית הספר שלעיתים מתקלפים או שצבעם משתנה עם הזמן ולאחר הרבה כביסות.

יתרונות של שימוש במדבקות עם סמלי בית הספר

המגמה של שימוש בסמלי בית הספר המודבקים על החולצות לאורך, נובעת מהחשיבה של ניצול הביגוד שערכו הכספי יקר, גם בשעות אחר הצהריים. רבים מהילדים מעדיפים בשעות הפנאי לא ללבוש את החולצות הנושאות את סמל בית הספר ומכיוון שהם הולכים מבית הספר ישירות לחוגים הם נותרים עם התלבושת האחידה.

באופציה של עיצוב מדבקות באתר לוגודביק את הסמלים המודבקים אפשר להסיר וליהנות משימוש בחולצות רגילות אחר הצהריים ובמועדים אחרים שבהם אין לימודים. כך מתייתר הצורך לרכוש ביגוד נוסף לילדים ובתחשיב הכללי נוצר חיסכון כספי משפחתי, דבר משמעותי ביותר לאור יוקר המחיה.

הזמנת מדבקות סמלי בית הספר

הזמנת המדבקות מתבצעת בדרך פשוטה וקלה, אפשר להזמין כמות קטנה או גדולה, על פי נוחות המזמינים והמשלוח מגיע במהירות לבית הלקוח או לחילופין באמצעות איסוף עצמי מבית הדפוס.

השיטה החדשנית תופסת תאוצה ותלמידים רבים כבר מיישמים אותה הלכה למעשה בבתי ספר רבים בכל רחבי הארץ.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה