למה כדאי לצאת עם העובדים מחוץ למשרד לנהל ישיבות

למה כדאי לצאת עם העובדים מחוץ למשרד לנהל ישיבות

חדרי ישיבות

מחפשים מקום מיוחד ואחר לנהל ישיבות עם העובדים המסורים והיקרים שלכם?

מגיע  לצוות שלכם לעשות ישיבה באווירה אחרת לבניית התכנית העסקית החדשה שלכם!

 – Job&Joy במושב סלעית, זה בדיוק מה שאתם מחפשים, זה המקום האידיאלי לצאת עם העובדים מחוץ למשרד לנהל ישיבות פוריות, שיקפיצו את החברה שלכם גבוה!

חדרי ישיבות


המתחם הססגוני והמרגש

אנחנו ממוקמים 15 דקות מכפר סבא, במושב סלעית הקסום והירוק. יהיה נדמה לכם כאילו המראתם ונחתם בליבה של טוסקנה האיטלקית. עוד דקה נסיעה בתוך הישוב סלעית היפייפה, ואתם כבר מגיעים למתחם
ג'וב אנד ג'וי בניהולם של סמדר ואריק גלבוע. זה הבית שלהם, החצר שלהם, הנוף שלהם, הקסם והמגע בכל חדרי הישיבות, אבל בשעות הקרובות – זה גם הבית שלכם. בית מדהים, שבו תוכלו להרגיש בבית. המתחם כולו משובץ ביצירות אומנות יוצאות דופן של סמדר בעלת הבית היצירתית והכישרונית.


 תוכן הדיונים והסדנאות המתווספות לישיבה

את תוכן הדיונים והסדנאות תוכלו לבנות בעצמכם בהתאם לצורך של הארגון שלכם. אך יותר ממומלץ להתייעץ עם בעלי הבית – סמדר מורג ואריק. הם יכולים להציע ולמצוא עבורכם את הפעילות המשלימה הכי נכונה והכי מתאימה שתעביר את היציאה מחוץ למשרד לחווייתית ובלתי נשכחת. כדי לבנות לכם תכנית אומנותית מרגשת שהיא מדויקת במיוחד לצרכים שלכם. 


ארוחות בוקר או צהריים במתחם

אנחנו מציעים פתרונות קולינריים ייחודיים, החל מארוחת הבוקר הכפרית, הצבעונית והטעימה, , וכמובן ארוחת הצהריים המגוונת והטעימה אצלנו. גם אם יש לכם עובד טבעוני, או שנמנע מגלוטן או לקטוז, זו לא בעיה בעבורנו. לכולם ימצא פתרון, ויאכלו עד שובע. בתאבון! הכל כשר והאוכל טעים במיוחד.


מה במתחם?

חדרי ישיבות של ג'וב אנד ג'וי מושקעים ומעוצבים, עם לוחות מחיקים, מקרן, ועוד אביזרים שונים.

אפשרויות הישיבה מגוונות ומפתיעות. חדר הישיבות הגדול עצמו מעוצב בצורה של סטודיו, שמאפשר חשיבה יצירתית ויציאה מחוץ לקופסא, ולעבור יום חוויתי שלגמרי הופך את הראש. בחוץ מחכות לכן פינות ישיבה וחשיבה אלטרנטיביות, שלעתים בזרימה של היום, הופכות להיות למקום המרכזי בו קורים דברים.

מחכים לכם!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה