כסא בר מעוצב

כסא בר מעוצב

כסא בר מעוצב

על פניו היינו יכולים לחשוב שכסאות בר מעוצבים יכולים להתאים, אך ורק למסעדות, בתי קפה וכמובן פאבים וברים מסוגים שונים. אך האמת היא, כפי שאנחנו יודעים, כסאות בר מעוצבים יכולים להתאים גם לשימוש במבני מגורים. אנחנו רק צריכים למצוא את הכיסאות שיכולים להתאים לנו, הן מבחינת העיצוב, הסגנון והאיכות.

כסא בר מעוצב

כך למשל, אנחנו יכולים למצוא כסאות בר אשר ניתן להציב אותם ליד הדלפק במטבח, אנחנו יכולים להציב כיסאות בר לישיבה בגינה, מרפסת או בגג, אנחנו יכולים להשתמש בכיסאות בר ליד שולחן האוכל בבית.

יש מגוון שימושים שאנחנו יכולים לעשות, כמו שיש מגוון אפשרויות של כיסאות בר בעיצובים שונים. כך למשל, אנחנו יכולים להשתמש בכיסאות בר עם ובלי משענת, עם ובלי ריפוד, כיסאות בר בצבעים ניטרליים, למשל צבע לבן או אחר, וכן בשלל דוגמאות וצבעים שונים.

כשאנחנו מחליטים לרכוש כיסא בר, עלינו לבחון כיצד הוא יכול להשתלב בעיצוב של המקום, שכן אנחנו יכולים ליהנות מכסאות בר מודרניים כמו מכסאות בר קלאסיים. אך העיצוב הוא רק חלק אחד שמשפיע על תהליך קבלת ההחלטות שלנו. מאחר ואנחנו אמורים להשתמש בכסא לצרכים שונים, הרי מוטב שאנחנו נבחן גם כיצד אנחנו יכולים לעבוד עם הכסא כך שיהיה לנו נוח.

למשל, אם אנחנו מעוניינים בכסא שיהיה ליד הדלפק במטבח וישמש לישיבה לצורך שתיית קפה או אפילו נשתמש בו בעת הכנת האוכל, הרי שאנחנו צריכים לוודא לא רק שהכסא מעוצב ומתאים לעיצוב של המטבח, אלא גם שיהיה בגובה המתאים, שיהיה נוח לישיבה ממושכת, שנוכל לשמור על הגב שלנו בזמן שאנחנו יושבים ושלא נרגיש שכואב לנו כשאנחנו יושבים עליו.

נקודה נוספת שאנחנו צריכים להתייחס אליה, היא המשקל של הכסא. בהנחה ואנחנו נרצה לנייד אותו ממקום למקום, ובהנחה שנרצה להרים אותו בשביל שנוכל לנקות מתחתיו, הרי שאנחנו צריכים לוודא שהכיסא לא שוקל הרבה וניתן לנייד אותו בקלות. אנחנו תמיד יכולים לבחור באופציה של חיבור הכסא לרצפה, אך זה פחות פרקטי וגם עלול לפגוע בעיצוב של המבנה שלנו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה