הסרת שיער בלייזר – כל היתרונות

הסרת שיער בלייזר – כל היתרונות

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר הפכה בשנים האחרונות לאחת השיטות הנפוצות והיעילות ביותר להסרת שיער מכל שטחי הגוף. יותר ויותר גברים ונשים בוחרים לטפח את הגוף שלהם ולהסיר את השיער המיותר. אם בעבר היה נהוג לגלח או למרוט את השערות המיותרות, הרי שהיום ישנן שיטות הרבה יותר יעילות והרבה יותר פשוטות. במקום להתעסק עם השיער המיותר על בסיס יום – יומי או במקרה הטוב – אחת לשבוע, ניתן להגיע לטיפול לייזר אחת למספר חודשים, וליהנות במשך שבועות ארוכים מגוף חלק ונטול שיער. מדובר על שיטה מעולה שמאפשרת הסרת שיער לטווח הארוך, ומבטיחה הצלחה ברמה של 80% לפחות. רוב האנשים מדווחים על צמיחת שיער דלילה ועדינה יותר, כבר לאחר מספר טיפולים ראשוניים. בסיום סדרת הטיפולים, ניתן לראות אחוזי הצלחה משמעותיים ולא מעט אנשים מרוצים שמדווחים על אי צמיחה של השיער, אפילו שנים ארוכות לאחר הטיפול האחרון.

הסרת שיער בלייזר


הסרת שיער בלייזר – למה כדאי לכם לנסות?

קודם כל, כדאי לזכור כי אנחנו חיים במדינה חמה, מדינה שבה הקיץ שולט לאורך רוב השנה. הדבר כמובן גורם לכך שרוב האנשים מסתובבים עם בגדים קצרים יותר, דבר שמכריח אותם להקפיד בצורה קבועה על הסרת שיער מיותר. אומנם ישנם אנשים שנולדו עם שיער בהיר ודליל שפחות קופץ לעין, אבל רובינו סובלים משערות כהות ובולטות. לכן כדי ליהנות ממראה אסתטי יותר, יש צורך להיפטר מהשיער המיותר. הסרת שיער בלייזר נחשבת לאחת השיטות הבטוחות ביותר להסרת שיער לטווח הארוך. לכן על מנת להיפטר לצמיתות מהשיער המיותר, מומלץ להירשם למכון מורשה שמפוקח על ידי משרד הבריאות.

סיבה נוספת, היא העובדה שהסרת שיער לצמיתות באמצעות קרני לייזר נחשבת לשיטה וותיקה יחסית, וישנן לא מעט תוצאות המעידות על אפקטיביות השיטה לאורך השנים. רוב האנשים שעברו את הטיפולים הדרושים, מדווחים כי אזור הטיפול נשאר חלק ולא קיימת צמיחה של שערות חדשות באזור.

כדאי לדעת כי בעקבות שינויים הורמונליים (כגון הריון ולידה למשל), תיתכן צמיחה מחודשת של שערות. עם זאת, השערות יצמחו דקיקות ודלילות יותר, דבר שיקל על ההסרה המחודשת שלהן. ישנם מכוני לייזר המעניקים טיפולים ללא הגבלה, כך שניתן יהיה לחזור לטיפול חוזר בהתאם לצורך.

הסרת שיער בעזרת קרני לייזר כמו שמבצעים אצל https://www.americanlaser.co.il/ מתאימה במיוחד לאנשים בעלי עור בהיר ושיער כהה. אנשים אלו יוכלו ליהנות מהתוצאות הטובות ביותר, תוך זמן קצר ובאפקטיביות מדהימה.

אחד היתרונות העיקריים של הסרת שיער לצמיתות בלייזר, הוא העובדה שלמעשה מדובר על חיסכון משמעותי של זמן וכסף. במקום לבזבז שעות ארוכות כל שבוע על גילוח או מריטת שיער בשעווה, ניתן להגיע לטיפול אחת לכמה חודשים וליהנות מגוף חלק למשך כל התקופה. מבחינה כספית, הסרת שיער בלייזר יכולה להיות זולה יותר, מאשר רכישה תמידית של תכשירים שונים להסרת שיער ביתית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה