טיפים לשדרוג סביבת העבודה

טיפים לשדרוג סביבת העבודה

טיפים לשדרוג סביבת העבודה

רובנו מעבירים את רוב שעות היום בעבודה במשרד. אנשים שעובדים שבמשרד במשך רוב היום חושבים כי אנשים שעובדים בחוץ בשטח נהנים יותר, ולהיפך – אנשים שעובדים בשטח חולמים על עבודה במשרד במשך כל היום, במקום להסתובב ממקום למקום. כמו הפתגם הידוע, "הדשא של השכן ירוק יותר" אך מה שחשוב סופו של דבר שכל אחד יהיה מרוצה ממקום עבודתו.

לאנשים שעובדים במשרד יש את המרחב וסביבת העבודה האישית שלהם, כך שכדי שהסביבה תהיה עבורם הרבה יותר נעימה וכיפית הם דואגים לעצב אותה בהתאם להעדפותיהם. חשוב במיוחד לבחור את השולחן השימושי ביותר, וגם שיהיה בגובה הנכון כדי להימנע מישיבה לא נכונה. כך גם לגבי הכיסא עליו יושבים, מכיוון שרוב היום של עובדי משרד עובר בישיבה – חשוב כי הכיסא יהיה אורתופדי ואיכותי שיעניק תמיכה מלאה לגב.

בנוסף לריהוט ההכרחי שיש בכל משרד, מומלץ גם לצייד את סביבת העבודה במשרד עם מגוון אלמנטים ואביזרים מיוחדים ויפים שיהיו גם שימושיים במהלך יום העבודה במשרד.

אלמנטים מומלצים לשולחן העבודה במשרד

בדרך כלל על שולחן המשרד מונח המחשב בו אנו נמצאם במשך רוב שעות היום, הוספה של אלמנטים נוספים יכולים להיות גם יפים וגם שימושיים, כמו מעמד מעוצב לכלי כתיבה שונים שמשתמשים בהם במהלך היום לכתיבה, תומך ספרים דקורטיבי או מחברות שניתן להניח על שולחן העבודה או לתלות על הקיר בסמוך לשולחן.

תלייה של תמונות משפחתיות תעניק לסביבת העבודה מראה יותר אישי, כך שהמשפחה האהובה תוכל ללוות אותנו במהלך כל שעות היום. מומלץ לתלות את התמונות המשפחתיות בתוך מסגרות מיוחדות ומעוצבות שיונחו על גבי השולחן, או מעמד מיוחד המרכז בתוכו מספר תמונות שיתלה על הקיר, ויראה כמו תמונת קולאז' גדולה ויפה.

מתנות שימושיות לעובדי משרד

אין ספק כי עובדי משרד ישמחו תמיד לקבל מתנות מיוחדות שישמשו אותם במשרד במהלך העבודה, ניתן למצוא מבחר מתנות מדליקות ומעוצבות כמו מחקים בצורות שונות ומדליקות, מחברות גדולות ומעוצבות עליהן ניתן להדפיס הקדשה אישית או מעמד ספרים בעיצוב אישי ויפה.

מחפשם מתנה מיוחדת ומקורית שמתאימה למשרד? היכנסו לאתר https://www.artori.co.il/.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה