מה הקשר בין טלפונים ניידים חדשים ובין עובדים מרוצים?

מה הקשר בין טלפונים ניידים חדשים ובין עובדים מרוצים?

סמארטפון

הגיע הזמן לקחת את העסק שלך צעד אחד קדימה? אם כך, רגע לפני שאתה משקיע בכל מיני קמפיינים שונים של פרסום, כדאי שתבדוק האם ההתקדמות שעליה אתה חולם לא קשורה לעובדים עצמם. לפעמים השינוי שצריך לעשות בעסק הוא בסך הכול לגרום לעובדים להיות מחויבים ומרוצים יותר, ואת זה אפשר להשיג בכל מיני דרכים. זה נכון שתוכל לאחת אותם ליום כיף, ליום גיבוש ולכל מיני פעילויות שונות, אך למה שלא תשפר להם גם את התנאים בפועל? לקנות לכל עובד טלפון כמו סמסונג גלקסי 5 זו בהחלט יכולה להיות בחירה נכונה, כי אין עובד שטלפון חדש כזה לא ישמח אותו, אז למה אתה מחכה?

מידע נוסף על סמסונג גלקסי 5 באתר חברת סלקום.

האם זו לא הוצאה גדולה מידי לעסק?

בין אם אתה חושב לקנות לכל עובד סמסונג גלקסי 5 ובין אם אתה רוצה לקנות לעובדים שלכם טלפונים אחרים, אתה בוודאי רוצה גם לקחת בחשבון את השאלה כמה זה עולה. אומנם היית רוצה לקנות לעובדים שלך את הטוב ביותר ולשמח אותם, אך סביר להניח שלא באמת היית רוצה להכניס את העסק לחובות בשל כך. לכן כדאי לדעת שכאשר אתה קונה כמות גדולה של טלפונים ניידים בדרך כלל אפשר לקבל הנחות ומחירים טובים יותר, מה שאומר שבסופו של דבר כל מכשיר יעלה לך פחות ותוכל לעמוד במשימה.

איפה לקנות טלפונים לעובדים?

כדאי לשים לב לכך שהיום יש תחרות מאוד גדולה בעולם הטלפונים הניידים, ומי שיוצא נשכר מכל העניין הוא הלקוח. לכן כדאי לך לבדוק כמה יעלו לך הטלפונים בכל מקום כי אין סיבה שתיקנה את המכשירים הניידים לעובדים שלך בחנות הכי יקרה שיש.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

תגובה אחת

  1. nofar23@gmail.com'
    נופר34 הגב

    יש לגמרי קשר, אני קיבלתי לפני שבועיים את הגלקסי 6 מהעבודה ואני יכולה להגיד בפה מלא שזה ממש ממש שימח אותי וכיף לדעת שדואגים לנו 🙂

השארת תגובה