סוגי דשא סינטטי

סוגי דשא סינטטי

דשא סינטטי

היום ניתן למצוא לא מעט סוגי דשא סינטטי שונים, אשר נחשבים לאיכותיים ועמידים לאורך זמן. כבר אין שום סיבה לשלם חשבון מים מטורף, רק כדי להשקות את הדשא שנמצא בחזית הבית. אומנם כולנו היינו רוצים ליהנות מדשא טבעי וירוק, שיראה מושלם לכל אורך השנה ויספק מראה אידיאלי לגינה שלנו. אך למעשה, לא כל כך פשוט לשמור על הדשא במצב המושלם הזה, היות והדבר מצריך לא מעט התעסקות ותחזוקה יום – יומית. יש צורך להשקות את הדשא, לדשן ולרסס קוטל חרקים וכמובן לא לשכוח לגזום אותו אחת לתקופה. לעומת זאת, הפתרון של דשא סינטטי לבתים בבתים פרטיים יכול להוות את החלופה האידיאלית למצב. ניתן היום לבחור בדשא איכותי, העשוי מסיבי חומר אקולוגי שנראה טבעי לחלוטין, אך לא דורש שום תחזוקה שוטפת.

דשא סינטטי

סוגי דשא סינטטי – נעים להכיר

כאמור, ניתן היום למצוא בחניות לא מעט סוגי דשא שונים ומגוונים, כך שאין ספק שכל אחד יוכל למצוא את הסוג המושלם עבורו. ניתן למשל למצוא לא פעם דשא סינטטי נמוך, אשר עשוי מסיבים ישרים המגיעים לגובה של עד 20 מ"מ. לצדם נמצאים סיבים מסולסלים, אשר מעניקים למרבד מראה רך וסמיך יותר. מבחינת תחושה, זהו ללא ספק הדשא המלאכותי שמעניק תחושה דומה ככל הניתן לדשא הטבעי. החיסרון העיקרי של סוג הדשא הזה, הוא חוסר העמידות שלו לדריכות ארוכות. משפחה שמכילה ילדים קטנים וחיות מחמד למשל, יעדיפו לבחור סוג דשא אחר, שיהיה עמיד יותר לאורך זמן. מצד שני, דשא זה מושלם לגינות מטופחות שלא נוטים לדרוך עליהן יותר מדי.

דשא סינטטי בינוני מכיל סיבים ישרים המגיעים לגובה של עד 40 מ"מ. מדובר על סוג איכותי במיוחד, אשר נהנה גם ממראה טבעי ומתחושה קרובה במיוחד לתחושה של דשא טבעי, וגם נחשב לסוג עמיד במיוחד מפני דריכות. מסיבה זו בדיוק, דשא מסוג זה נחשב ליקר יותר ביחס לסוגים האחרים.

הסוג השלישי הינו דשא סינטטי גבוה, המכיל סיבים ישרים שמגיעים לגובה של עד 60 מ"מ. סוג זה נחשב לאיכותי ועמיד ביותר, הוא נחשב ליוקרתי ומאפיין בעיקר גינות מטופחות בבתי יוקרה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה