מיטב הצגות ילדים לשנה הקרובה

מיטב הצגות ילדים לשנה הקרובה

הצגות ילדים

לא חייבים לחכות אך ורק עד אשר יגיע מועד מסוים כמו חופשת חג על מנת לקחת את הילדים לראות הצגה נפלאה. הצגות הן שער לעולם קסום שבו ילדים ומגלים את עולם התיאטרון ומתנתקים לכמה זמן מכל החיבור הבלתי פוסק למסך דיגיטלי, שפחות בריא עבורם.

הנה רשימה מפוארת של כמה מופעים והצגות שאיתם יכולים גם ההורים וגם הילדים ליהנות מזמן איכות יחד, ולהכיר יותר לעומק את ההצגות הכי יפות ומושקעות שרצות במהלך השנה הזו.

האריה שאהב תות

אין ילד שלא גדל על הספר האהוב "האריה שאהב תות", ומתוך ההיכרות הנהדרת הזו יכולים להתחבר אל ההצגה שבה יש את מיקי כוכבת הילדים, בהצגה שמגיעה אל ערי הארץ השונות בצורה מאוד נוחה. קלאסיקה נהדרת בהצגה שתסייע להעביר עוד זמן פנאי בעיבוד חדש ומודרני שכל ילד יאהב. אז קחו את הילד להצגה האריה שאהב תות מיקי.

מיקי וציפי בקרקס

מופע שיוצא במיוחד לחג הפסח, אז כדאי לשריין כרטיסים מראש. הוא כולל מופעי קרס מרהיבים לצד הרפרטואר השלם של שירי ציפי שביט עם מופעים לאורכה של כל חופשת הפסח.

סימבה מלך הג'ונגל

הצגה נפלאה מבית התאטרון של יפה גבאי וכולל לא מעט שחקנים אהובים. הצגה שמתאימה לגילאי ארבע עד שבע ובה יש את סימבה האהוב בג'ונגל שמלא בחיות שובבות ומקסימות.

טינקרבל ושמלת השבת של חנל'ה

כוכבת הילדים מיכל הקטנה יוצאת עם גרסה נהדרת משלה להצגה המוכרת חנל'ה ושמלת השבת עם מופע מרהיב שכולל לא מעט שחקנים מוכרים נוספים ורקדנים. לחובבי מיכל הקטנה יש גם הזדמנות לראות אותה מופיעה עם טינקרבל , שהיא מיכל, במופע קסום ומלא בהרפתקאות.

קופיקו בפסח

ילדים רבים כבר למדו להכיר ולאהוב את קופיקו השובב, ובמיוחד לחג הפסח האזור של גני יהושוע יהיה מוקדש אל סדרה שלמה של מופעים שיתרחשו למשך של ארבעה ימים בחוה"מ עם ארבעה מופעים במהלך היום כולו. באירוע הזה יהיו גם מופעים נוספים שרק יסייעו להעביר עוד יום של חופש בהנאה צרופה עם הילדים. מחכים שם מתחי יצירה, גרפיטי מתחמי משחקים עם התאמה לגילאי שנתיים ומעלה.

עוד מגוון הצגות ומופעים תמצאו באתר של קצת תרבות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה