כבר לא כואב עגילי הליקס

כבר לא כואב עגילי הליקס

כבר לא כואב עגילי הליקס

עגילי הליקס הינם העגילים המיוחדים האלו, אשר מעטרים את השפה החיצונית של האוזן. מדובר על מיקום מיוחד ופחות קונבנציונאלי לעגילי אוזן, דבר שרק מוסיף לייחוד של הפירסינג הזה. מצד שני, מדובר על פירסינג כואבים ובעלי זמן החלמה ארוך יותר מהרגיל, כולל אופציה לסיבוכים רבים, במידה והניקוב אינו מתבצע כהלכה. ישנם לא מעט מקומות שאינם מבינים בפירסינג, אך עדיין מאפשרים לנקב את אזורי הגוף השונים באמצעות שיטות ישנות ומיושנות. מקומות מסוג זה, מהווים את המקור ללא מעט סיבוכים וזיהומים מיותרים. לעומת זאת, מקום מקצועי ואיכותי שמתמחה בפירסינג מסוגים שונים, יוכל לספק לכם ניקוב אוזניים ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי שימוש בציוד חדיש ומשוכלל יותר.

עגילי הליקס – כיצד לעשות זאת נכון?

כאמור, השלב הראשוני של עגילים לאוזניים כולל ניקוב אוזניים במקום מוכר ומנוסה, המשתמש בציוד חד פעמי וסטרילי. כמו כן, חשוב להקפיד על בחירת עגיל איכותי העשוי ממתכת ברמה הגבוהה ביותר, עם המלצה ברורה על עגילי טיטניום. עגילים אלו יאפשרו החלמה מהירה ומוצלחת יותר, ללא זיהומים וללא אלרגיות. יש לציין כי היום נהוג לנקב את ההליקס באמצעות עגילי הליקס ייעודיים, ללא שום שימוש באקדח. העגילים חייבים להגיע בערכה חד פעמית וסטרילית, אחרת הדבר עלול לגרום לזיהומים קשים וללא מעט סיבוכים מיותרים. במקומות המיושנים יותר, נוטים לבצע את הניקוב באמצעות אקדח, דבר שמעלה את רמת הכאב היות ומחט האקדח פחות חדה ויותר עבה, מאשר מוט העגיל.

כמו כן, חשוב מאוד לשמור על המקום, להימנע משינה על האזור הרגיש, להיזהר עם המסרק ולמנוע מכל דבר להיתקע באזור הזה. כל מכה קטנה וכל נגיעה, עלולה להאריך בצורה משמעותית את זמן ההחלמה. מעבר לכך, חשוב לטפל במקום בצורה רצינית, כלומר לחטא את האזור בתמיסת מלח, למרוח ג'ל הרגעה ולהיות במעקב מתמיד על האזור. במידה והאזור מתנפח או הופך לאדום, יש צורך לפנות לאיש מקצוע כדי לטפל בבעיה. בכל מקרה, חשוב להקפיד לבצע את הניקוב אך ורק במקום מקצועי ומוכר כמו Valoro, יש לוודא כי צוות המקום עובד עם כפפות ומקפיד על היגיינה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה