כל הסודות לשיפור האנגלית שלכם

כל הסודות לשיפור האנגלית שלכם

סודות לשיפור האנגלית

יום העבודה שלכם עובר בכל יום באופן שגרתי – אתם מגיעים בבוקר שותים קפה ומעשנים סיגריה עם החברים לעבודה, עונים לטלפונים ומעניקים שירות ללקוחות החברה, ומדי פעם משתתפים בפגישות עבודה חשובות שהבוס שלכם מבקש את הנוכחות של כולם.

אך יום אחד במהלך יום העבודה השגרתי נמצא מעבר לקו תייר אמריקאי שדובר רק אנגלית. זה הרגע בו אתם מנסים להיזכר בכל הלימודים ושיעורי האנגלית שלמדתם בבית הספר, אך למרות שעשיתם ארבע יחידות בבגרות באנגלית, אתם מוצאים את עצמכם משוחחים עם האמריקאי הנחמד באנגלית שבורה ולא ברורה כלל שדורשת ללמוד אנגלית לעומק.

דרכים לשיפור השפה האנגלית

לאחר החוויה המביכה שעברתם בשיחה עם האמריקאי, אתם מבינים שהגיע הזמן לשפשף את השפה האנגלית שלכם ולהשתפר בדיבור השוטף באופן מידי. כיצד ניתן לעשות זאת? מעבר להרשמה לאתר לימודנעים אלו כמה דרכים שכדאי לכם לאמץ:

  • צפייה בסדרות וסרטים ללא תרגום – התחילו לצפות בסדרות וסרטים שונים באנגלית ללא תרגום של כתוביות בעברית. מומלץ להתחיל ולצפות בסדרות או סרטים שראיתם בעבר, כך שתוכלו לדעת בכלליות על מה העלילה וכך תוכלו לקשר את המילים לתרגום שלהן. זוהי דרך נהדרת לתרגול שלכם בנוגע לדיבור השוטף שלכם באנגלית.
  • קריאת ספרים באנגלית – אם אתם אוהבי ספרות וקריאה, התחילו לקרוא ספרים שונים הכתובים בשפה האנגלית. בהתחלה זה יראה קשה ולא מובן, אך במשך הזמן תוכלו להתרגל לעניין. ניתן להתחיל את הקריאה עם ספרי אנגלית המיועדים למתחילים, וכך לאט לאט לפי עלייה בדרגות הקושי לשפר את האנגלית שלכם.
  • הצטרפות לקורסי אנגלית – אם אין לכם זמן לצפות בטלוויזיה או שאינכם אוהבים לקורא ספרים, מומלץ להירשם לקורס אנגלית המועבר על ידי מורים פרטיים באנגלית באתר לימודנעים ו\או במכללות השונות. אם האוצר המילים שלכם באנגלית הוא טוב, כדאי לבחור בקורס אנגלית שילמד אתכם כיצד לדבר באופן שוטף בשפה האנגלית. כך תוכלו להשתמש בכל אותם מילים שאתם מכירים באנגלית, בשיחה שוטפת מול אנשים אחרים.

מדוע חשוב לשפר את האנגלית

אנגלית היא שפה בינלאומית הנהוגה בכל מקום. לכן, ידיעה שוטפת של השפה האנגלית יכולה לסייע לכם מאוד בחיי היומיום, במהלך העבודה, בקבלה למקומות עבודה חדשים וגם כמובן במהלך טיולים שונים בחו"ל.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה