הכנה למבחן GMAT – איפה להתחיל

הכנה למבחן GMAT – איפה להתחיל

הכנה למבחן GMAT

אם אתם לומדים תואר ראשון במנהל עסקים, ודאי כבר שמעתם על מבחן GMAT. מדובר על מבחן בסיסי מאוד, אשר מרבית המוסדות האקדמאיים בארץ ובחוץ לארץ, דורשים מאדם המעוניין ללמוד לימודי תואר שני במנהל עסקים לעבור אותו ולקבל בו ציון המאפשר להתקבל ללימודים אלה. המבחן בוחן במסגרת לימודי האנגלית העסקית את רמת האנגלית העסקית של האדם ולכן אדם אשר לא עובר את המבחן, ככל הנראה לא יצליח להתקבל ללימודי תואר שני במנהל עסקים. אז אם החלטת שתואר שני במנהל עסקים זה ללא ספק הדבר עבורך והמסלול הרלוונטי מבחינתך בסיום לימודי תואר ראשון במנהל עסקים, כדאי שתתחיל להתכונן למבחן זה.

מהו מבחן GMAT

מדובר על מבחן אשר בוחן את רמת האנגלית העסקית של האדם. על מנת שאדם יתקבל ללימודי תואר שני במוסד לימודים אקדמאי בארץ או בחוץ לארץ, עליו לקבל במבחן זה לפחות 500. הניקוד במבחן הוא בין 200 ל800 נקודות במקסימום, כאשר המבחן בנוי מ4 חלקים ובכל חלק ניתן לצבור ניקוד שונה. אדם אשר מעוניין לעבור את המבחן, חייב להתכונן אליו היטב ולשלם 250 דולר בכדי לעשות את המבחן. תוצאת המבחן רלוונטית עבור האדם למשך 5 שנים לאחר המבחן, כך שהאדם יכול להתקבל באמצעות תוצאתו במבחן זה כד 5 שנים אחריו ללימודי תואר שני במנהל עסקים, במידה וכמובן עבר את המבחן. המבחן הוא לא קל ויש להתכונן אליו היטב על מנת לעבור אותו.

כיצד מתחילים להתכונן למבחן GMAT

אז איך בעצם תתחילו להתכונן? ובכן, על אף שתוכלו להתכונן למבחן זה באופן עצמאי, הרי שכשם שלמבחן הפסיכומטרי לרוב לא בוחרים להתכונן באופן עצמאי, הרי שגם עבור מבחן זה כדאי לקחת קורס הכנה איכותי של טופפרפ, אשר מועבר על ידי המורים הטובים ביותר בתחום. אין דבר טוב יותר לאדם שמעוניין לעבור את המבחן הזה, מללמוד את כל מה שדורש המבחן, לקבל טיפים לביצוע כל חלק במבחן בצורה הטובה ביותר, לקבל מידע על אופי השאלות במבחן, על דרגת הקושי שלהם ועל שאלות שכדאי להתמקד בהן יותר במידה ויש לחץ בזמן, שכן, הם יעניקו ניקוד גבוה יותר לנבחן מאשר שאלות אחרות. אין ספק שקורס הכנה לקראת מבחן זה הוא בסיסי ומהותי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה