בורג' בנימינה – גן אירועים בטבע

בורג' בנימינה – גן אירועים בטבע

גן אירועים בטבע באור עקיבא

גן האירועים בורג' בנימינה הינו מתחם אירועים קסום ומיוחד הממוקם בתוך מתחם הבורג' ההיסטורי שבבנימינה, וזאת לצד מטע אבוקדו ובתוך גן טרסות אבן מרהיב. בשטח הגן ניתן לקיים את כל סוגי האירועים  במסגרת אירועי צהריים או אירועי ערב וליהנות מפתרונות אירוח והפקה המותאמים עבור כל אירוע ואירוע ברמה האישית.

אירועים ב-בורג' בנימינה – למי הם מיועדים?

אירועים המתקיימים בגן ה-בורג' בנימינה, מיועדים למעשה לכל אחד ואחת מביניכם העומד לקיים אירוע פרטי או עסקי בזמן הקרוב ומחפש למעשה אחר גן אירועים בטבע באור עקיבא. גן האירועים בורג' בנימינה, נחשב מיום הקמתו (במהלך שנות ה-90 של המאה החולפת), לאחד ממתחמי האירוח הנחשבים ביותר באזור השרון, כאשר בין יתר הסיבות ההופכות את מתחם הגן למוביל בתחומו תוכלו למצוא:

  • הרבה יותר מגן אירועים – בורג' בנימינה ממוקם למעשה בתוך מתחם החאן ההיסטורי, כאשר שרידיו של החאן מהווים חלק בלתי נפרד מתפאורת האירוע והדבר מעניק מימד נוסף לכל אירוע המתקיים בשטח הגן.
  • ניהול מקצועי ברמה הגבוהה ביותר – בורג' בנימינה מאפשר לכם ליהנות מפתרונות אירוח והפקה שונים ומגוונים וזאת הודות לידע, הניסיון והמיומנויות המקצועיות של צוותי הניהול והאירוח במתחם.
  • חוויה קולינארית מפנקת- בגן האירועים בורג' בנימינה, תוכלו ליהנות מתפריטי אירוח מגוונים ועשירים המבוססים על חומרי הגלם והתוצרת החקלאית המשובחת של יישובי הסביבה. הצד הקולינארי של אירועים ב-בורג' בנימינה, מנוהל על ידי חברת הקייטרינג בראף.

וסיבות נוספות ההופכות את גן האירועים בורג' בנימינה לאחד ממתחמי האירוח האוהבים ביותר באזור השרון.

גן אירועים בטבע לכל סוגי האירועים

בגן האירועים בורג' בנימינה, ניתן לקיים את כל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים כאחד, גם במסגרת אירועי בוקר-צהריים וגם במסגרת אירועי ערב. כמו כן, בשטח הגן ניתן לקיים מסיבות ריקודים אל תוך הלילה במסגרת אירועי ערב המתקיימים במתחם.

לפרטים נוספים על פתרונות האירוח וההפקה המוצעים לכם בגן האירועים בורג' בנימינה, אנו מזמינים גם אתכם ליצור קשר ישיר עם נציגי המקום וליהנות ממגוון רחב של התאמות קונספטואליות לאופי וסוג האירוע אותו תרצו לקיים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה