כיסאות בר

כיסאות בר

כיסאות בר

כיסאות בר אלו שרפרפים שצורתם גבוהה וארוכה והם מיועדים לישיבה מול דלפק או שולחן גבוהה. רוב כיסאות הבר הם ללא משענת לגב ולעיתים יש בהם משען רגל כדי להניח את הרגל עליה . בעבר כיסאות הבר נראו רק בפאבים או ברים אך כיום הם נפוצים בכל מקום.

ניתן למצוא כיסאות בר מעוצבים ,כיסאות מעץ מלא בצבע טבעי וגם כיסאות צבועים בצבעים שונים , כיסאות משלובים מעץ ורגלי ברזל, כיסאות בעלי מושב קעור ,כיסאות עם מושבים מרובעים, כיסאות עם מושבים עגולים ואפילו כיסאות לזוג בעלי מושב כפול. ישנם כיסאות שעל ידי הברגה ניתן לכוון את הגובה שלהם ויש כיסאות שעשויים רק מעץ ללא הברגה ולא ניתן לשנות את הגובה שלהם.

בתים רבים מאמצים את הסגנון של דלפק כמקום לאכול במקום שולחנות אוכל שהיו קודם, הדבר מתאים במיוחד כאשר המטבח קטן ,דלפק צמוד לקיר יאפשר להשאיר יותר מרחב פנוי .היתרון בכיסאות הבר הם שבנוסף לסגנון המיוחד שלהם שתורמים לעיצוב הם  גם נוחים לאחסון , הם נכנסים מתחת לדלפק וכך חוסכים מקום . כסאות בר שימושיים לא רק עבור דלפק במטבח, הם יכולים לשמש גם לפתרון מקומות ישיבה כאש מגיעים אורחים ונגמר המקום בספות ובכורסאות, הכיסאות קלים לנשיאה מחדר לחדר וכשאינם בשימוש ניתן לאחסון תחת כל שולחן מבלי שיפריע..

את סגנון הדלפק וכיסאות הבר ניתן למצוא לא רק בבתים פרטיים, בהרבה בתי קפה ומזנונים ניתן למצוא בנוסף לשולחנות הרגילים גם עמדות של דלפקים וכיסאות בר לנוחיות הסועדים, גם במקומות עבודה רבים אימצו את הרעיון של דלפק וכיסאות בר כדי ליצור מקום שבו העובדים יכולים לאכול , הסגנון של בר וכיסאות בר יוצר אווירה צעירה במקום ובנוסף מאפשר נוחיות לעובדים. במקומות שלא ניתן להקצות חדר אוכל גדול שיכיל שולחנות וכיסאות ניתן להקצות מקום קטן יותר שבו ימוקם דלפק עם כיסאות בר ויאפשר לעובדים מקום שבו הם יכולים  לשבת למספר דקות הפסקה לשתות קפה או לאכול את ארוחת הצהריים בשלווה לפני שחוזרים שוב לעבודה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה