תיקי ילדים לגן – לפני שקונים מה צריך לדעת?

תיקי ילדים לגן – לפני שקונים מה צריך לדעת?

תיקי ילדים לגן

הילדים שלכם חייבים לקבל את הטוב ביותר וזאת בכל הנוגע לתזונה נכונה, לפעוטון הטוב ביותר, עד לחברים שעוטפים אותם, כמו גם לציוד בו הם עושים שימוש. לכן תיק ילדים חייב להיות מתאים ונכון עבור ילדכם.

כאשר הילדים שלנו יוצאים אל הגן או אל בית הספר, אנו רוצים שהתיק בו הם יישאו את הציוד והחפצים שלהם, יהיה מותאם לגופם הקטן, בעוד שרכישת מוצר מתאים הן מבחינת האיכות והן מבחינת המשקל – חייבת להתרחש.

אבל כיצד בוחרים תיק לגן הילדים? כמה דגשים שיש לשים אליהם לב – בהמשך!

ילדים אשר יוצאים בכל בוקר עמכם אל גן הילדים דורשים ציוד בסיסי כמו בקבוק מים, נשנוש קטן לבוקר, צעצוע אהוב, חיתולים ומגבונים. לכן חשוב לבצע בחירה בתיקי ילדים מסוג שאינו גדול מידי או כבד.

בזמן שאתם בוחרים את הפריט המתאים, שימו לב כי מדובר בתיק מתאים, נוח, קל משקל ופרקטי, תוך שחשוב לשים לב כי ילדכם יכול לשאת אותו בקלות כמו גם להתנהל עמו בצורה קלה.

כיצד בוחרים את התיק הנכון?

כאשר אתם בוחרים תיק לילדים, שימו לב כי הוא מכיל תא אחד גדול, תא פנימי קטן ושני כיסים צדדיים לבקבוקים ושאר פריטים. בדקו כי אפשר לנקות את התיק בקלות, כמו גם שיש לשים לב כי הוא עשוי מבד פוליאסטר עם ביטנה פנימית, כמו גם שתיקים עשויי 100 אחוז ניילון יהיו מעולים כמו שאפשר למצוא אצל טוש ילדים.

שימו לב למשקל המתאים

כדי שילדכם יוכל לשאת את המשקל הנכון, מומלץ לבחור תיק גב עם ידיות ורצועות, במשקל של משקל: 0.750 קילו לכל היותר. בכך לא תכבידו על גבו של הילד.

עוד כדאי לבחור במוצר שמידותיו גובה 34 ס"מ רוחב 26 ס"מ עומק 12 ס"מ ובכך ליהנות מגודל אידיאלי עבור חפצים כמו גם התאמה לגבו הקטן של הילד.

כאשר אתם בוחרים את הפריט, שימו לב כי הוא מעוצב, עמיד נגד מים ומתנקה בקלות, תוך שכיום אפשר להזמין תיקים מכל סוג מחנויות למוצרי איכות עבור ילדים ותינוקות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה