מה לקחת בחשבון כאשר מחפשים מקום לישיבות מחוץ למשרד?

מה לקחת בחשבון כאשר מחפשים מקום לישיבות מחוץ למשרד?

חדרי ישיבות של ג'וב אנד ג'וי

המאמר באדיבות ג'וב אנד ג'וי

חברות רבות בוחרות לקיים ימי ישיבות ארוכים ומייגעים מחוץ למשרד. הדבר תורם ליצירת אווירה נינוחה ונעימה יותר בקרב העובדים, כמו גם לחשיבה יצירתית ופורה יותר. אך על מנת להפיק את המרב מיום ישיבות מחוץ למשרד, יש צורך למצוא את המקום האידיאלי עבור הצרכים והרצונות שלכם. הרי אין שום טעם לגרור את העובדים למקום רועש ומלוכלך, מקום בעל אווירה לא נעימה או אפילו ריחות לא נעימים שמגיעים מהחלון הפתוח שפונה לכיוון מזלה ענקית הממוקמת בקרבת מקום. לכן יש צורך להבין בדיוק מה אתם מחפשים, במטרה לאפשר לעובדים שלכם ליהנות מיום יצירתי ומיוחד מחוץ לגבולות המשרד. יש צורך לקחת את כמות העובדים, סוג האבזור הדרוש לכם בחדר הישיבות וסוג הפינוקים שהמקום מסוגל לספק לכם.

טיפים לבחירת מקום לישיבות מחוץ למשרד

אחד הטיפים החשובים ביותר, הוא כאמור לבחור את המיקום האידיאלי עבורכם ועבור העובדים שלכם. יש צורך לקחת בחשבון את נוחות ההגעה למקום, הן מבחינת תחבורה ציבורית והן מבחינת חניה עבור מי שמגיע ברכב פרטי. המטרה היא לא להתיש את העובדים שלכם עוד בטרם התחלתם את היום, אלא לאפשר להם להגיע בקלות ובנוחות, תוך כדי שמירת האנרגיה שלהם לנושאים שעומדים על הפרק. לכן מומלץ לבחור במיקום פחות עמוס, דבר שימנע את הצורך לעמוד בפקקים מייגעים או את הצורך לחפש חנייה תוך כדי תחושת לחץ ויאוש. כמו כן, יש צורך לקחת בחשבון את הנוף שנשקף מהמקום והאווירה הקיימת בו. כדי לבחור מקום בעל נוף מעורר השראה ואווירה קלילה ונעימה, דבר שיבטיח לכם יום ישיבות שכולם ייהנו ממנו.

טיפ חשוב נוסף הוא לאתר חדר ישיבות בעל כל המאפיינים הדרושים לכם לצורך הישיבות הרלוונטיות, מכל היבט אפשרי. יש צורך למשל לשים לב שהחדר יהיה מספיק גדול ומספיק מרווח עבור כל המשתתפים, שהכיסאות נוחים והעובדים לא יסבלו מכאבי גב וכי החדר עצמו מעוצב בצורה המתאימה לכם. ניתן למשל למצוא חדרי ישיבות רשמיים יותר, לצד חדרי ישיבות קלילים כמו חדרי ישיבות של Job and Joy המעניקים תחושה אינטימית ונינוחה יותר בקרב העובדים. העיקר לשים לב כי החדר ממוזג ומכיל את כל הציוד הדרוש לכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה