איזה קורס פסיכומטרי הוא הכי טוב?

איזה קורס פסיכומטרי הוא הכי טוב?

הקורס הפסיכומטרי הכי טוב

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט קורסי פסיכומטרי שונים, חלקם מועברים אונליין בעוד אחרים נערכים בכיתות לימוד פיזיות. כל אחד צריך למצוא את הקורס האידיאלי ביותר עבורו, הן מבחינת המחיר והן מבחינת מאפייני הקורס השונים. מומלץ לפנות אל מספר קורסים שונים, לבקש להגיע לפגישת היכרות ובכך להתרשם בעצם מהמקום, מסביבת הלימוד, מצוות המנחים ומאווירה הכללית במקום. זוהי הזדמנות מעולה לקבל את כל הפרטים על הקורס ולשאול את כל השאלות שמציקות לכם. ניתן אפילו לבקש להיכנס לשיעור שמתקיים באותו הרגע, כדי להתרשם מהאווירה בשיעור, רמת הצפיפות וכדומה. כמו כן, יש צורך להתעניין לגבי חומרי העזר המחולקים בקורס, היות וכל קורס פסיכומטרי שוקד על הדפסת וחלוקת חוברות וספרים הייחודיים לו ולשיטת הלימוד שלו. ניתן לבקש לעיין בחומר העזר, להתרשם מרמת ההשקעה והעיצוב של החוברות וכמובן מהכמות שלהן. מומלץ להשוות את כל הפרמטרים האלו בין הקורסים השונים שמעניינים אתכם.

בחירת קורס פסיכומטרי – טיפים לבחירה מושכלת ונבונה יותר

מעבר לכל הנקודות שהוזכרו לפני כן, יש לתת את הדעת גם לגבי צורת התמיכה שהקורס מציע מעבר לשעות הלימודים. למשל, רוב הקורסים מספקים קבוצת וואטסאפ או פייסבוק, שבה המשתתפים יכולים לשאול שאלות ולהציע פתרונות שונים זה לזה. מעבר לכך, ישנם קורסים המספקים מעבר להוראה הפרונטלית גם שיעורים פרטיים לתלמידים, פגישות אישיות וכדומה.

מעבר לכך, חשוב כמובן לבחור בקורס הכנה לבחינה פסיכומטרית שמתנהל במקום ובשעות שנוחים לכם. אין שום טעם להירשם לקורס שדורש מכם שעה וחצי של נסיעה לכל כיוון, דבר שיגרום לכם להגיע לשיעור עייפים ומותשים. כמו כן, שימו לב לשעות הקורס, ישנם אנשים שיגיבו טוב יותר ללימודי בוקר, בעוד אחרים יצליחו ללמוד חומר מסובך רק בשעות הערב.

נקודה חשובה נוספת, היא מספר התלמידים בכיתה. אומנם זהו גורם מוכר, אך חשוב להבין את המשמעות של קורס שמכיל 40 משתתפים בכיתה, לעומת קורס שמגביל את עצמו לקבוצות קטנות בלבד. המנחה הטוב ביותר לא יצליח להסתדר עם כיתה ענקית, דבר שיתבטא בצורת הוראה פחות אישית, חוסר יכולת להתעכב על שאלות בעייתיות וחוסר בתשומת לב לכל תלמיד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה